Los 474
FICHET PIERRE (1927 - 2007) aquarel met een typische abstracte compositie - 55 x 75 getekend en
Los 619
VANDEWEYER MARCEL (20° EEUW) lot (2) : - aquarel : "Hoofd" - 103 x 73 - assemblage - getekend||