13 Los(e)/Seite
Antiek Afrikaans taboeretje in mooi gepatineerd hout - hoogte en breedte : 26 en 50 cm ||antique
Antiek Afrikaans taboeretje in mooi gepatineerd hout - hoogte en breedte : 26 en 50 cm ||antique African stool in nicely patinated wood
ITALIË - ca 1970 designtafel met een rechthoekig blad in marqueterie van verschillende marmersoorten
WEGNER HANS (1914 - 2007) serie van vier stoelen (waarvan één te restaureren) met model CH30p (dd
Mogelijk Italiaanse design salontafel in citroenhout met glazen blad en elegante driepikkelpoot - ca
PIRETTI GIANCARLO (° 1940) serie van een beige en twee bruine "Alky" design fauteuils in leder van
Lot van een gemerkte "Panton" - stoel in witte kunststof en een vierkant designtafeltje in witte lak
STARCK PHILIP (° 1949) reeks van zes eighties' stoelen met het "Louis 20" design, gerealiseerd
Nineties' designset van tafel in metaal, messing en glas & een serie van zes stoelen in metaal,
Zgn "Butterfly" - stoel naar het ontwerp van Jacobsen dd 1955 ||"Butterfly" chair after the Jacobsen
Zgn "Butterfly" - stoel naar het ontwerp van Jacobsen dd 1955 ||"Butterfly" chair after the Jacobsen design of 1955
AMSTERDAMSE SCHOOL - ca 1920 mooie bijzettafel in diverse houtsoorten ||"Amsterdam School" occasional table in various types of wood
Sixties' barmeubel in teak en formica ||sixties' bar in teak and formica
Designsofa met soort "Récamier"-model bekleed met stof met panterprint ||design daybed
13 Los(e)/Seite