56 Los(e)/Seite
Edwin Ohrstrom, drie glazen vaasje met zwart spiraal motieven en gegraveerde vaas h. 11-23 cm. [4]
Staffordshire, transferprint kommetje, 20e eeuw, gedecoreerd met dames en kind (haarlijn) diam. 9,3 cm
Collectie kristallen vaasjes en coupes, samen met een presse-papier h. 37,5 cm max. [ds]
Mogelijk Bohemen, driedelig kantig glazen garnituur, 20e eeuw, bestaande uit een paar urnen en een schaal h. 20-26 cm [3]
Zeven stuks divers geslepen glas, 19e eeuw; Allen met zilveren monturen en/of voet. h. 14 - 35 cm [7]
Honderd en een KLM huisjes.
Honderd en een KLM huisjes. Opeenvolgend genummerd in de reeks van 1 t/m 100. Hierbij speciale editie Paleis op de Dam. [101]
Paar kristallen karaffen, 19e eeuw;
Makkum, paar aardewerk stelvazen en schotel, 20e eeuw, beschilderd met bloemen en vogels h. 17 cm / diam. 29,3 cm [3]
Divers, w.o. terracotta vormstuk lama, Herend dekseldoos en aardewerk tabakspot St. Omer. [ds + 1]
China, divers porselein; twee dekselkommen, famille roze vaas met chilong, figuur en schotel, 19e ee
China, divers porselein; twee dekselkommen, famille roze vaas met chilong, figuur en schotel, 19e eeuw en later h. 13 cm. 5
Drie geslepen kristallen karaffen, circa 1800; hierbij twee geslepen kristallen flacons en twee losse stoppen h. 12 - 29 cm. [7]
China, drie diverse porseleinen vazen, 20e eeuw, verschillend gedecoreerd met bloemen (haarlijnen) h. 11-20 cm [3]
China en Japan, collectie porselein,
China en Japan, collectie porselein, waaronder diverse kopjes en schotels, kommen en een Satsuma vaasje [ds]
Japan, aardewerken wandschotel, 20e eeuw, gedecoreerd met dansende geisha's diam.30,5 cm [1]
China, famille verte kom, ca. 1900,
China, famille verte kom, ca. 1900, op gecraqueleerde grond, beschilderd met kraanvogels tussen bloemen (beschadigingen) diam. 28,5 cm [1]
Makkum, blauw wit aardewerk vogelkooi plaquette, ca. 1930; Centraal kanarie, mangaan gekleurde rand. h. 26 cm, b. 25 cm [1]
Paar diepe majolica schotels, ca. 1900; UItgevoerd met schildering van Romeinse keizers. Achterzijde gemerkt O + A 1582. diam. 20 cm [2]
Fries polychroom aardewerk fruittest, theebus en kom, 20e eeuw; de theebus, Workum. De fruittest en kom, Makkum. diam. 23 cm. [4]
Japan puntvaasje Royal Copenhagen vaasje en Delft miniatuur vaasje op zilveren voet. h. 5,5 - 18,5 cm [3]
Drie stuks bruin aardewerk, 19e eeuw; Bestaande uit roompot met slibdecoratie, dubbele oorkan en schaal. [3]
Val Saint Lambert, vier glazen schotels schilders, hierbij Engeland diverse Royal Doulton schotels,
Royal Copenhagen, negen porseleinen jaarschotels; diam. 15 - 18 cm [9]
Divers Europees aardewerk, 18e eeuw en later ondermeer twee borden, de Porceleyne Bijl en Wedgwood creamware. (diverse beschadigingen) [ds]
Diverse glazen en porselein serviesgoed, 20e eeuw [2 doos]
Blauw aardewerk Wanli stijl schaal, 19e eeuw mogelijk de Klaauw. (Chip in rand) diam. 31 [1]
Zeven diverse tegels, 17e en 18e eeuw; w.b. decor granaatappel. h. 13 cm, b. 13 cm [7]
Divers aardewerk en glas,
Divers aardewerk en glas, w.b. paar Murano glazen vazen. [ds]
Twee Thaise terracotta dekselpotten en Zuid Europese aardewerk pot. h. 20-28 cm [3]
Drie stuks Perzische aardewerk,
Drie stuks Perzische aardewerk, Blauw geglazuurde hoge olilamp, groen geglazuurde olielamp en een groen geglazuurde kom. h. 12 - 33 cm [3]
Diverse tegels, vnl. 19e en 20e eeuw
Diverse tegels, vnl. 19e en 20e eeuw [3 kratten]
China, Blanc de Chine guanyin en wit aardewerk kwispedoor. h. 9-19 cm [2]
Divers Japans leramiek, 19e-20e eeuw; w.o. paar Satsuma vazen en Kutami dekselpot [ds]
China, porseleinen famille jaune tuinzetel, 20e eeuw; h.40 cm [1]
Divers Chinees en Japans kop en schotels, 18e - 19e eeuw; [ds]
Drie blauw wit porselein boeren Ming schotels. diam, 17,5 cm [3]
China, diverse porseleinen schotels, 18e-19e eeuw; [8 in ds]
Vier porseleinen vormstukken, 19e eeuw; w.b. paar fruit en eieren verkopers. h. 14 - 17 cm [4]
China, drie porseleinen vazen, Republiek; Met decoratie van figuren en landschapen, allen gemerkt met zegel merk h. 12,5 - 17 cm [4]
China, Celadon tuitvaas;
China, Celadon tuitvaas; h. 25 cm [1]
Thailand, Sukhothai steengoed pot met deksel, 17e eeuw h. 14 cm [1]
China, vier delige voedsel stapeldoos, 19e eeuw; Met decoratie van bloemen. h. 19 cm, diam. 13 cm [1]
56 Los(e)/Seite