37 Los(e)/Seite
Porseleinen tranferprint herinneringsbord 'Slachtverbod 1980 -Hoera wij leven nog' Provenance: Een inzending uit Hoorn [1]
Blauwe opaline glazen olielamp, 19e eeuw. Uitgevoerd met stippel decoratie. Compleet met wit glazen bolle kap, geëlektrificeerd [1] h. 50 cm.
Porseleinen kinderservies, decor kabouters.
Tien gegraveerde wijnglazen met decor van dieren. Hierbij een lichtblauwe heksenbal. [11 in ds]
Rörstrand, koffieservies, decor East Indies. Bestaande uit koffiepot, negen kop en schotels en drie eierdoppen. [22]
Frankrijk, diverse caféglazen, 19e eeuw [ds]
Frankrijk, Mouzin, aardewerk kastkom en paar dekspotten, 19e eeuw, met religieus transferprint decor [3] h. 10 en 16 cm.
Duitsland, porsleinen groep;
Duitsland, porsleinen groep; Dobbelaar. Gesigneerd H Grelsch [1]
Makkum Tichelaar, polychroom aardewerj schotel en paar borden, 20e eeuw [3] diam. 35 en 23 cm.
Makkum Tichelaar, paar blauw aardewerk schotels, 20e eeuw [2] diam. 32,5 cm.
Société Céramique, aardewerk lampetkan, model 's Gravenhage 2. UItgevoerd met organische decoratie in geel en zwart. [1] h. 28 cm.
Lydia Wils (1924-1982), kristallen vaas met gelsepen decor van vrouw met vogels. Gesigneerd [1]
Gres sculptuur, 20e eeuw;
Gres sculptuur, 20e eeuw; Familie. Gesigneerd op achterzijde [1] h. 38, br 36, d. 18 cm.
Oranje glazen schaal. twee glazen vazen, jaren '70 en sierschaal '70e jaren, waarbij twee vaasjes en
Oranje glazen schaal. twee glazen vazen, jaren '70 en sierschaal '70e jaren, waarbij twee vaasjes en Alessi pepermolen [4] l. 61 cm.
Zeven stuks persglas en melkglas, ca. 1900 (één kandelaar schilfertje) [7] h. 7-18 cm.
Negen keramiek vaasjes, ca. 1930,
Negen keramiek vaasjes, ca. 1930, w.o. Zaalberg [9] h. 3-15 cm.
Zuid-Holland, vier stuks plateel
Zuid-Holland, vier stuks plateel (inkpot schilfer) [4] h. 5-20 cm.
Vijf porseleinen en keramiek vazen,
Vijf porseleinen en keramiek vazen, w.o. Pirkenhammer en Rosenthal [5] h. 13-29 cm.
Japan, divers eierschaal porselein
China, paarblauw-wit porseleinen tulpenvazen, 20e eeuw, elk in drie delen [2] h. 40 cm.
China, zes porseleinen koppen en vijf schotels en Kanton, kom, 20e eeuw . [12] diam. 26 cm.
China, porseleinen bord en vaas, 20e eeuw. Bord famille rose, vaas met winterlandschap rondom [2] diam. 22, h. 21 cm.
Aardewerk koekdoos en Sarreguemines, drie borden [4] l. en diam. 22 cm.
Vijf gekleurd glazen vazen
Vijf gekleurd glazen vazen [5] h. 21-50 cm.
Drie stuks modern glaswerk,
Drie stuks modern glaswerk, w.o. Denemarken, Mai Oersted, vis [3] l. 37 cm.
Vijf stuks keramiek en glaswerk, Art Deco, w.o. craquelé vaas [5]
Japan, serie van vijf Imari bekers, ca. 1800 en China, steengoed vaas, begin 20e eeuw [6]
Japan, collectie diverse Japans porseleinen koppen en schotels, (defecten) [ds]
37 Los(e)/Seite