Amsterdam

  • (Lose: 2431-2569)

  • (Lose: 2125-2424)

  • (Lose: 0900-0908)

  • (Lose: 2570-2704)

  • (Lose: 1000-1259)

  • (Lose: 1700-1789)

  • (Lose: 1260-1394)

  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Nur Lose mit Abbildungen Filter entfernen

  • Private collection Dutch tiles (68)

Schätzpreis

68 Los(e)

  • Nur Lose mit Abbildungen,
  • 68 Los(e)

Vier blauw aardewerk dierendecor tegels, ca. 1625-1650; Aap, giraffe, gazelle, dromedaris. Geschulpte omlijsting. Hoekornament vleugelblad.. [4]

Negen blauw aardewerk dierendecor tegels, ca. 1625-1650; Vnl. paarden. Geschulpte omlijsting. Hoekornament vleugelblad.. [9]

Zes blauw aardewerk dierendecor tegels, ca. 1625-1650; Honden. Geschulpte omlijsting. Hoekornament vleugelblad.. [6]

Negen blauw aardewerk dierendecor tegels, ca. 1625-1650; Hert, bok. Geschulpte omlijsting. Hoekornament vleugelblad.. [9]

Vier blauw aardewerk dierdecor tegels, ca. 1625-1650; Leeuw, dromedaris, olifant, poema. Geschulpte omlijsting. Hoekornament vleugelblad.. [4]

Drie blauw aardewerk dierendecor tegels, ca. 1625-1650; Olifanten. Geschulpte omlijsting. Hoekornament vleugelblad.. [3]

Twaalf blauw aardewerk dierendecor tegels, 1625-1650; Hert, stekelvarken, ezel, beer. Hoekornament, vleugelblad.. [12]

Tien blauw aardewerk dierendecor tegels, 1625-1650, Hert, stekelvarken, vos, hond, ezel. Hoekornament vleugelblad.. [10]

Twaalf blauw aardewerk dierendecor tegels, 1625-1650, vnl. hazen, herten. Hoekornament vleugelblad.. [12]

Dertig blauw aardewerk tegels ca. 1625-1650 . Fguren/dieren. Hoekornament vleugeblad (grotendeels beschadigd). [ds]

Twaalf blauw aardewerk dierendecor tegels, 1625-1650, w.o. dromedaris, stier. Hoekornament Franse Lelie. [12]

Acht polychroom aardewerk dierendecor tegels, ca. 1620-1650, Vogel. Hoekornament Franse lelie. [8]

Negen polychroom aardewerk dierendecor tegels, ca. 1620-1650; Vogel. Hoekornament Franse lelie.. [9]

Vier polychroom aardewerk dierendecor tegels, ca. 1620-1650; Kippen. Hoekornament Franse lelie.. [4]

Polychroom aardewerk bloemendecor tegel, 1620-1650; Bloem op grondje met rups. Hoekornament Franse lelie.. [1]

Vier polychroom aardewerk bloemendecor tegels, ca. 1620-1650; Bloem op grondje met vlinder. Hoekornament Franse Lelie.. [4]

Twee polychroom aardewerk bloemendecor tegels, ca. 1620-1640; Tulp met libelle, tulp. Hoekornament ranse lelie.. [2]

Vier polychroom aardewerk bloemendecor tegels, ca. 1620-1650; o.a. kievietsbloem, distel. Hoekornament Franse lelie.. [4]

Negen polychroom aardewerk bloemendecor tegels, ca. 1620 - 1650; Bloem op grondje. Hoekornament Franse lelie.. [9]

Zes polychroom aardewerk bloemendecor tegels, ca. 1620-1650; Tulp, eikenboom, kievietsbloem. Hoekornament Franse lelie. [6]

Vierentwintig polychroom aardewerk bloemendecor tegels, ca. 1620 - 1650; Bloem op grondje. Hoekornament Franse lelie.. [24]

Eenentwintig polychroom aardewerk tegels, ca. 1620-1650; vogels, bloemen op grondje. Hoekmotief: Franse lelie. ( defecten).. [21]

Vijf polychroom aardewerk bloemendecor tegel in gekarteld kwadraat, ca. 1620 - 1650; Bloem op grondje. Hoekornament: Franse lelie.. [5]

Zestien polychroom aardewerk bloemendecor in gekarteld kwadraat tegels, ca. 1620 - 1650; Bloem op grondje. Hoekornament: Franse lelie.. [16]

Zes blauwe aardewerk bloemendecor in gekarteld kwadraat tegel, ca. 1620-1650; Tulp. Hoekornament Franse lelie.. [6]

Vierentwintig blauwe aardewerk bloemendecor in gekarteld kwadraat tegel, ca. 1620-1650; Tulp. Hoekornament Franse lelie.. [24]

Drieëntwintig blauwe aardewerk bloemendecor in gekarteld kwadraat tegel, ca. 1620-1650; Tulp. Hoekornament: Franse lelie.. [24]

Drie blauw aardewerk figuurdecor tegels, ca. 1620 - 1650; Schaatser. Hoekornament: Franse lelie.. [3]

Twee blauw aardewerk figuurdecor tegels, ca. 1620 - 1650; Schaatser. Hoekmotief: Franse lelie.. [2]

Drie blauw aardwerk figuurdecor tegels, ca. 1620 - 1650; Violist-, fluit- en castagnetten speler. Hoekornament: Franse lelie.. [3]

Twee blauw aardewerk figuurdecor tegels, ca. 1620 - 1650; Rokende man. Hoekornament: Franse lelie.. [2] ...[more]

Negen blauw aardewerk figuurdecor tegels, ca. 1620 - 1650; Beroepen. Hoekornament: Franse lelie.. [9]

Vier blauw aardewerk figuurdecor tegels, ca. 1620 - 1650; Kinderspelen. Hoekornament: Franse lelie.. [4]

Vier blauw aardewerk figuurdecor tegels, ca. 1620 - 1650; Krijgsman. Hoekornament: Franse lelie. [4]

Vier blauw aardewerk figuurdecor tegels, ca. 1620 - 1650. Krijgsman. Hoekornament: Franse lelie.. [4]

Zestien blauw aardewerk figuurdecor tegels, ca. 1620 - 1650; Krijgsman. Hoekornament: Franse lelie.. [16]

Achttien blauw aardewerk figuurdecor tegels, ca. 1620 - 1650; Krijgsman. Hoekornament: Franse lelie.. [18]

Negenentwintig blauw aardewerk figuurdecor tegels, ca. 1650; krijgsmannen, beroepen. Hoekmotief ossenkop. 29

Eenentwintig blauw aardewerk figuurdecor tegels, ca. 1650; vrouwfiguren. Hoekmotief ossenkop. 21

Negen blauw aardewerk figuurdecor tegels, 1625 - 1650; beroepen, krijgsmannen, kinderspelen. Hoekmotief: voluut. 9

Vierentwintig blauw aardewerk figuurdecor tegels, ca. 1650 - 1700 kinderspelen, beroepen, krijgsmannen. Hoekmotief ossenkop. 24

Twee blauw aardewerk figuurdecor tegels, ca. 1650; schaatsers. Hoekmotief ossenkop. 2

Achtentwintig blauw aardewerk figuurdecor tegels, ca. 1650; beroepen, krijgsmannen. Hoekmotief ossenkop. 28

Zesendertig blauw aardewerk figuurdecor tegels, deels 17e eeuw; beroepen, krijgsmannen, kinderspelen. Hoekmotief ossenkop. 36

Twintig blauw aardewerk tafereeldecor tegels, ca. 1650; schepen. Hoekmotief ossenkop. 20

Vierentwintig blauw aardewerk tafereeldecor tegels, ca. 1650; schepen. Hoekmotief ossenkop. 24

Negenentwintig blauw aardewerk tafereeldecor tegels, ca. 1650; schepen. Hoekmotief ossenkop. Defecten. 29

Eenentwintig blauw aardewerk tafereeldecor tegels, 1650-1700; Schepen. Hoekmotief: spin en ossekop. [21]

Tweeenveertig blauw aardewerk tafereeldecor tegels, ca. 1700; Schepen. Hoekmotief: spin en ossenkop. [42]

Acht blauw aardewerk dierendecor tegels, ca. 1650; Vissen. Hoekmotief: ossekop. [8]

Acht blauw aardewerk dierdecor tegels, 1630-1650, w.o. zeehond en rog. Hoekornament: spin en ossenkop. [8]

Twee blauw aardewerk en twee polychroom tegels, ca. 1650, Zeewezen, schip, bloem met vlinder, kolobrie. [4]

Twintig blauw aardewerk tafereel tegels, 1630-1650; Schepen. Hoekornament: ossekop. [20]

Dertig blauw aardewerk tafereel tegels, 1630-1650; Schepen. Hoekornament: ossekop. [25]

Acht blauw aardewerk tafereeltegels, circa 1650; Schepen. Hoekornament: spin. [8]

Drieënveertig blauw aardewerk tegels, ca. 1700; Molens, vogels. Hoekornament: spin. [3]

Achtenzeventig blauw aardewerk tafereel decor tegels, 18e eeuw, vnl. figuren in cirkel. Hoekornament spin. [ds]

Vierentachtig blauw aardewerk tafereel tegels, vroeg 18e eeuw, Bijbelse voorstelling in cirkel. Hoekmotief: ossenkop.

  • 68 Los(e)