39 Los(e)/Seite
Vergulde medaillonhanger, 19e eeuw, in het midden een bloem van gesneden witte agaat. Met Weense keuren. bruto 13,1 gr., lengte 5 cm. [1]
Paar zilveren oorhangers, 19e eeuw, waarschijnlijk vermaakte 'mutsebellen', Cadzand. lengte 9 cm. Provenance: Een nalatenschap uit Brabant [2]
Zilver verguld medaillon
Zilver verguld medaillon welke in een stervorm kan worden uitgeklapt. [1]
Granaten collier
Granaten collier aan een slot vermaakt van een schuifje. lengte 60 cm. [1]
Zeven stuks rouwsieraden van zwart glas. Paar oorbellen, vijf broches en een collier (lichte beschadigingen). [7]
19e eeuw, drie stuks gutta percha; een armband, broche en medaillon Hierbij een kunststof choker met strass. [4]
Zilveren ring,
Zilveren ring, bezet met een ovale gesneden nefriet. Op de scheen rozen (vermaakt). ringmt. 16, lengte nefriet 4 cm. [1]
Diverse zilveren en onedele sieraden w.o. colliers. [zkj]
Diverse zilveren en onedele sieraden w.o. kruishangers en kralencolliers, mogelijk één rode amber. [zkj]
Diverse zilveren en onedele sieraden w.o. sieraden gemaakt van boeksluitingen, cachtes oorbellen van keverschildjes, etc.. [zkj]
Diverse zilveren en onedele sieraden w.o. een filigrainbroche versierd met groen en wit emaille. [zkj]
Streng aflopende witte/ licht roze koralen, turkoois collier en een broche [3]
Diverse kralencolliers en losse kralen w.o. Oosterse. [zkj]
Zilveren collier en vier kralen colliers drie met zilveren ornamenten. [5]
Gezwart zilveren maliënkolder tasje op de drukknopen cabochon geslepen saffieren. bruto 147,1 gr. [1]
Zilveren staafbroche in Arts and Crafts stijl met groen en blauw. Achterzijde gemerkt: Sterling Cymric. (brochering onedel). lengte 4,5 cm. [1]
Zilveren broche, ca. 1910, Pforzheim, met florale motieven en bezet met amethist. lengte 3,5 cm. [1] ...[more]
Onedele armband,
Onedele armband, ieder schakel bezet met een kever (beschadigingen). [1]
Paar zilveren oorbellen, in Art-Deco stijl ieder met geometrische vormen een halve schijf jaspis. [2]
Lapponia, twee zilveren broches, serie Labyrinth, ontwerp Björn Weckström hierbij twee paar oorstekers. [6]
Lapponia, twee zilveren broches
Lapponia, twee zilveren broches gestempeld M8. Hierbij twee paar oorknoppen. [6]
Anneke Schat, zilveren hanger tevens broche, 1986. bestaande uit overlappende gematteerde lamellen. netto 15,3 gr., lengte 5,5 cm. [1]
Perzië, armband
Zilveren deels onedele collier
Lot diverse "Costume Jewellery"
Lot diverse "Costume Jewellery" w.o. Weiss, twee armbanden bezet met stras, Napier en Mirjam Haskell. [zk]
N.S. Baron, armband en halsketting. [3]
Mexico, Sergio Bustamante, zilveren met kunststoffen broche in de vorm van een zon. diam 5 cm. [1]
Weiss, en tremblant broche en een Eissenberg, broche [2]
Trifari: armband, broche, broche met bijpassende oorbellen alle goudkleurig. [5]
Boucher, choker
Boucher, choker bestaande uit ruitvormen, middelste baan bezet met stras. lengte 36 cm. [1]
39 Los(e)/Seite