245 Los(e)/Seite
Akos Birkas (1941-2018)
Dmitri Prigov (1940-2007)
Marlene Dumas (geb. 1953)
Reinier Lucassen (geb. 1939)
Reinier Lucassen (geb. 1939) 'P&O'. gemengde techniek, gesign. m.o., '93, verso signatuur, formaat gehele blad 24 x 37,5 cm. [1] ...[more]
Juul Kraijer (geb. 1970)
Juul Kraijer (geb. 1970) 'Pad uit mond'. houtskool, verso gesign., 2002, 40 x 30 cm. Tentoonstelling: Cobra Museum Amstelveen, 2008 [1]
Anton Rooskens (1906-1976)
Anton Rooskens (1906-1976) Zonder titel. gouache, gesign. r.o., '70, herkomst: Kunsthandel Elisabeth den Bieman den Haas, 32 x 39,5 cm. [1]
Geert van Fastenhout (1935-2016)
Thomas Struth (geb. 1954)
Thomas Struth (geb. 1954) Bernauerstrasse II, Berlin, 1996. C print, verso gesign., 77/100, print 1996, 29 x 41 cm. [1]
Lucebert (1924-1994)
Lucebert (1924-1994) Geit en slang. doek, gesign. l.o., '73, herkomst: Galerie Espace, privé collectie Eva Bendien, 80 x 100 cm. [1]
Eugene Brands (1913-2002)
Thomas Florschuetz (geb. 1957)
Mario de Brabandere (geb. 1963)
Mario de Brabandere (geb. 1963) 'Figuur '78'. zwart krijt, inkt en oliekrijt op papier, gesign. m.o., 1999, 34 x 22,5 cm. [1]
Klaas Gubbels (geb. 1934)
Klaas Gubbels (geb. 1934) Fruitschaal met peer. doek, niet ingelijst, gesign. r.o., '92, 20 x 24,7 cm. [1]
Luc Claus (1930-2006)
Luc Claus (1930-2006) Zonder titel. houtskool, potlood en inkt, gesign. r.o., 1982, 25 x 33 cm. Provenance: Collectie Michiel Hennus [1]
Tomasz Ciecierski (geb. 1945)
Pieter Hugo (geb. 1976)
Armando (1929-2018)
Armando (1929-2018) 'Der Zaun'. houtskool op papier, gesign. met initiaal r.o., '96, 15 x 21 cm. [1]
Lucebert (1924-1994)
Lucebert (1924-1994) Twee figuren. inkttekening, gesign. r.o., '81.III.24, voor Eva en Rutger (Bendien en Noordhoek Regt), 27 x 20,5 cm. [1]
Eugene Brands (1913-2002)
Eugene Brands (1913-2002) 'Kompositie in ovaal'. gouache, gesign. l.o., verso signatuur, titel en datering 20 april 1979-4, 52 x 70 cm. [1]
Tomasz Ciecierski (geb. 1945)
Klaus Rinke (geb. 1939)
Klaus Rinke (geb. 1939) Zonder titel. board, signed lower right, Sydney, 1980, verso 'For Robert from Klaus und Chris the 20.3.1980' [1]
Pierre Alechinsky (geb. 1927),
Pierre Alechinsky (geb. 1927), 'Gardien d'apparat'. ink on paper, signed lower right, 1989, 43 x 29 cm. [1]
Wim Sinemus (1903-1987)
Jasper de Beijer (geb. 1973)
Jasper de Beijer (geb. 1973) 'Wir sind das Gedächtnis'. foto, top edition, gesigneerd op etiket op de achterzijde, 1/10, 2013, 33 x 49 cm. [1]
Harrie Gerritz (geb. 1940)
Harrie Gerritz (geb. 1940) 'Grijze dagen'. doek, gesign. r.o., 1993, herk. Kunsthandel Borzo, 60 x 50 cm. [1]
Aernout Mik (geb. 1962)
Aernout Mik (geb. 1962) Zonder titel (dummy). fotolinnen, stof, keramiek en metaal, ca. 1990, 85 x 45 x 45 cm. [1]
Phyliss Galembo (geb. 1952)
Stanley William Hayter (1901-1988)
Stanley William Hayter (1901-1988) Figuur te paard. etching, signed lower right, 12/30, 25 x 18 cm. [1]
Wim Sinemus (1903-1987)
Willy Boers (1905-1978)
Willy Boers (1905-1978)
Willy Boers (1905-1978)
Willy Boers (1905-1978)
Willy Boers (1905-1978)
Willy Boers (1905-1978)
Willy Boers (1905-1978)
Willy Boers (1905-1978)
Willy Boers (1905-1978)
Willy Boers (1905-1978)
Willy Boers (1905-1978)
Breyten Breytenbach (geb. 1939)
Breyten Breytenbach (geb. 1939) 'En jouant la flute'. aquarel, gesign. r.o., '64, Provenance: nalatenschap Onno Boers
Willy Boers (1905-1978)
Willy Boers (1905-1978)
Willy Boers (1905-1978)
Willy Boers (1905-1978)
Willy Boers (1905-1978) 'Pro Memoria'. gemengde techniek en collage, verso gesign., 1968, 82 x 40 cm. Provenance: nalatenschap Onno Boers [1]
Willy Boers (1905-1978)
Willy Boers (1905-1978) 'Du monde entier'. collage, gesign., 1970, 68 x 48 cm. Provenance: nalatenschap Onno Boers [1]
Walter Vögeli (1929-2009)
Walter Vögeli (1929-2009) Relief. polyester, verso gestempeld, 60 x 60 cm. Provenance: nalatenschap Onno Boers [1]
Frank Lodeizen (1931-2013)
Frank Lodeizen (1931-2013) Landschap. doek, niet ingelijst, gesign. r.o., '66, 60 x 60 cm. Provenance: nalatenschap Onno Boers [1]
Armando (1929-2018)
Armando (1929-2018) 'Driemaal zwart'. driemaal olieverf op board, allen verso gesign., 1974, 21 x 13 cm. Provenance: nalatenschap Onno Boers [3]
Luc Claus (1930-2006)
Luc Claus (1930-2006) Zonder titel. aquarel en inkt, gesign. m.o., 1984, herk. Wetering Galerie, Amsterdam, 60 x 47 cm. [1]
Ossip (geb. 1952)
Ossip (geb. 1952) 'W.D. Morf'. gemengde techniek, unica, gesign., 2014, 50 x 37 x 15 cm. [1]
Ossip (geb. 1952)
Bram van Velde (1895-1981)
Bram van Velde (1895-1981) Zonder titel. litho, gesign. r.o., 199/200, 57 x 74 cm. [1] ...[more]
Marcel van Eeden (geb. 1965)
Marcel van Eeden (geb. 1965)
Gilberto Zorio (geb. 1944)
Gilberto Zorio (geb. 1944) Senza titolo. inkt and aquarel en seriegrafie, gesign. r.o., '92, 56 x 76 cm. [1] ...[more]
Gilberto Zorio (geb. 1944)
Gilberto Zorio (geb. 1944) 'Dal Giovenale'. seriegrafie, gesign. m.o., 6/15, 1993, 61 x 77 cm. Provenance: Collectie Kaars Sijpesteijn, Bergen [1]
Wim Gerritsen (1907-1989)
Wim Gerritsen (1907-1989) Zonder titel. gouache, gesign. r.o., '54, 45 x 61 cm. [1]
245 Los(e)/Seite