222 Los(e)/Seite
Europese school, 17e/18e eeuw
Europese school, 17e/18e eeuw Het laatste oordeel. 70 x 69 cm Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [1]
Hendrik Weymans (1760-1831)
Hendrik Weymans (1760-1831) Bok / Schaap. tweemaal penseel in grijs, samen ingelijst, beide gesign., 1793, beide 11,8 x 14,2 cm. [1]
Gesigneerd F. Bonvin (19e eeuw)
Gesigneerd F. Bonvin (19e eeuw) Stilleven met mand met fruit en fles wijn. olieverf op doek op koper, ovaal, 60 x 44 cm. [1]
Hollandse school, 19e eeuw, met signatuur Ch. Leickert Besneeuwde straat in Haarlem met figuren. paneel, 40 x 31 cm. [1]
Hollandse school, ca. 1800
Hollandse school, ca. 1800 Voorstelling met dekselvaas en bloemen. doek, 84 x 97 cm. [1]
Hendrik Albert van Trigt (1829-1899)
Mogelijk van de hand van Hedwig Oehring Het feestmaal. paneel (mogelijk oleogravure, onduidelijke signatuur l.o., 21,2 x 27 cm. [1]
Hollandse school
Hollandse school Het aantrekken van de handschoen. [1]
Toegeschreven aan Waalko Jans Dingemans (1873-1925) Vogeltjes vangen. paneel, gesign. r.o., 17 x 23,5 cm. [1]
Italiaanse school, 17e/18e eeuw
Italiaanse school, 17e/18e eeuw Studie van een vrouw. rood krijt, 26 x 24,5 cm. [map]
Horace Duchene de Vere (19e eeuw)
Horace Duchene de Vere (19e eeuw) Kerkinterieur met priester en jonge vrouw. doek, beschadigd, gesign. m.o., 1881, 50 x 35 cm. [1]
Sipke Kool (1836-1902)
Sipke Kool (1836-1902) Portret van een oudere vrouw. paneel, niet ingelijst, gesign. r.o., '79, 35 x 26,5 cm. [1]
Hollandse school, 19e/20e eeuw, gesign. A.P. Luijt Schepen op een kalm meer. doek, 47 x 68 cm. [1]
Mogelijk van de Hand van Jan Baptist Kobell II (1778-1814) Rustende koe. inkttekening, verso naamsvermelding, 10 x 15 cm. [1]
Vijf diverse schilderijen, mogelijk 17e t/m 19e eeuw [zkj]
Piet Meiners (1857-1903)
Piet Meiners (1857-1903) Stilleven met fruit op een tafel. doek, gesign. r.o., '97, 40 x 44 cm. [1]
Frans Lebret (1820-1909)
Bernardus Johannes Blommers (1845-1914) Studietekening van moeder met kind. houtskool, gesigneerd met initiaal r.o., 38 x 52 cm. [1]
Diverse grafiek, tekeningen en schilderijen, 18e t/m 20e eeuw [ds]
Gemonogrammeerd r.o. J.S.W. 1884
Gemonogrammeerd r.o. J.S.W. 1884 Moeder en kind op het ijs in een winters landschap. paneel, 17 x 25 cm. [1]
Frans Lebret (1820-1909)
Europese school, 19e eeuw
Europese school, 19e eeuw Uitgestrekt landschap met figuren bij een meer. doek, 50 x 94 cm. [1]
Henri van Os-Delhez (1880-1976)
Henri van Os-Delhez (1880-1976) Jachtstilleven. doek, gesign. r.o., 80 x 60 cm. [1]
Piet Schipperus (1840-1929)
J. Straver (ca. 1900)
J. Straver (ca. 1900) Gezicht op de Groenburgwal, Amsterdam. board, gesign. r.o., 25 x 35 cm. [1]
Frankrijk, stel gravures, 'La Bonne Mere' en 'L'Oracle des Amans' , ca. 1810. twee gravures, 70 x 55 cm. [2]
Anton Dirckx (1878-1927)
Anton Dirckx (1878-1927) Gezicht op de Schreierstoren. board, gesign. l.o., 19 x 25 cm. [1]
Engelse school, ca. 1840
Engelse school, ca. 1840 Houtsprokkelaars bij een rivier. doek, 39 x 50 cm. [1]
Onbekende kunstenaar,
Onbekende kunstenaar, Portret van een meisje. doek, 41 x 33 cm. [1]
Hollandse school, 19e eeuw
Hollandse school, 19e eeuw Portret van een zittende vrouw met waaier in haar hand. pastel, 32 x 24 cm. [1]
Hollandse school, 17e/18e eeuw
Hollandse school, 17e/18e eeuw Aanbidding der wijzen . doek, 101 x 107 cm. [1]
17e eeuwse stadsplattegrond van Leiden, door Joan Blaeu, ca. 1650. gravure, handgekleurd, 43 x 55 cm. [1]
Jacobus Buys (1724-1801)
Jacobus Buys (1724-1801) Spaanse soldaten bij de belegering van een stad. inkttekening, gesign. l.o., 15,5 x 9 cm. [1]
Toegeschreven aan Jean Francois Xavier Roffiaen (1820-1898) Vrouwen op een pier aan zee. paneel, gesign. l.o., 16 x 21 cm. [1]
Martinus van Regteren Altena (1866-1908) Portret van een boer uit Delden. doek, verso gesign., 43 x 33 cm. [1]
Europese school, 18e eeuw
Europese school, 18e eeuw Portret van een jongen. doek, ovaal, 71 x 57 cm. [1]
Jan Strube (1892-1985)
Jan Strube (1892-1985) Brabantse boerderij. Hierbij diverse tekeningen. tekening, gesign., '24, 15 x 36 cm. [1+ds]
Gabriel-Gervais Chardin (1814-1907)
Hein Kever (1854-1922)
Hein Kever (1854-1922) Bloemen plukken. houtskool, gesign. l.o., 25 x 20 cm. [1]
Hollandse school, 18e/19e eeuw
Hollandse school, 18e/19e eeuw Twee tekeningen met bloemen. tweemaal aquarel, 35 x 25 cm. [2]
Twee tekeningen, 19e eeuw
Hollandse school, 19e eeuw
Hollandse school, 19e eeuw Portret van een man. doek, 57 x 48 cm. [1]
Hollandse school, 19e eeuw
Hollandse school, 19e eeuw Portret van een vrouw. pastel, 29 x 24 cm. [1]
Hollandse school, 17e eeuw
Hollandse school, 17e eeuw Gezicht op een bergmeertje. inkttekening, 20,3 x 20 cm. [1]
Vier diverse kaarten, 18e eeuw
Vier diverse kaarten, 18e eeuw vier gravures, handgekleurd, allen ca. 50 x 60 cm. [4]
Dre diverse tekeningen, 19e en 20e eeuw rood krijt, 42 x 34 cm., houtskool 41 x 27,5 cm. en rode inkt, 30 x 25 cm. [3]
Franse school, 18e/19e eeuw
Franse school, 18e/19e eeuw Elegant gezelschap in een tuin. rood krijt, 16 x 22,2 cm. [1]
Twee tekeningen, 19e/begin 20e eeuw
Twee tekeningen, 19e/begin 20e eeuw Staand figuur / soldaten in een stad . tweemaal inkttekening,, één beschadigd, 27 x 12 cm. en 20 x 30 cm. [2]
Gesigneerd Theodoor van Hoytema
Gesigneerd Theodoor van Hoytema Boer aan het werk. board, gesign. r.o., '92, 24 x 33 cm. [1]
Hollandse school
Hollandse school Portret van een jongen met rode baret. doek, 39 x 31 cm. [1]
Johannes Karel Leurs (1865-1938)
Johannes Karel Leurs (1865-1938) Herder met kudde schapen op de heide. maroufle, gesign. r.o.,19,8 x 37,3 cm [1]
Duitse school
Duitse school Stilleven met bloemen in een mand. paneel, monogram l.o., 30 x 23 cm. [1]
J. Stork (20e eeuw)
J. Stork (20e eeuw) Schaatsers op een bevroren vaart. Hierbij Bruyn, bloemstilleven. paneel, 13 x 18 cm. en paneel, 23,7 x 18 cm. [2]
Gesigneerd GVA '83
Gesigneerd GVA '83 Stadsplein, mogelijk Ulm. aquarel, 43 x 29 cm. Provenance: Een nalatenschap uit Brabant [1]
Johannes van Liefland (1809-1861)
Johannes van Liefland (1809-1861) Moeder en kind bij een boot in een bevroren vaart. Hierbij diverse tekeningen en aquarellen. [zkj]
Hollandse school
Hollandse school Herberginterieur. inkttekening, 14 x 11,7 cm. [1]
Europese school, 19e eeuw
Europese school, 19e eeuw Man met hond aan een bosrand. doek, 120 x 80 cm. [1]
222 Los(e)/Seite