17 Los(e)/Seite
Jaïpur Boucheron, twee parfumflacons en een body cream één limited editie, genummerd 567/1000. Parfumflacons in etui. [5]
Les Beaux Arts, no. 7, 100 ml. parfumflacon, designed by Marco Pinto gesigneerd en genummerd 2842/5000. In etui. [2]
Lalique, drie 50ml. parfumflacons, jaareditie: 1996, 1999 en 2000. Gesigneerd en genummerd: B277, F487, B355. Alle in etui. [6]
Lalique, Splash, 600ml. parfumflacon met gesatineerde rand, met florale motieven (beschadigingen). Gesigneerd en genummerd: AO 803. In etui. [2]
Lalique, 150gr. kristallen poederdoos gesatineerd met florale motieven. Gesigneerd en genummerd: 772. In etui. [2]
Lalique pour Homme, twee 100ml parfumflacons sterrenbeelden: boogschutter en leeuw. Gesigneerd en genummerd: B47 en B085. Beide in etui. [4]
Kristallen parfumflacon in de vorm van een roos [1]
Annick Goutal, twee parfumflacons Eenmaal Eau D Hadrien, designed by Baccarat, 70ml, in etui. Eenmaal Passion, 100ml, in etui. [4]
Aime Guerlain, 50ml parfumflacon
Aime Guerlain, 50ml parfumflacon in etui. [2]
Vijf differente parfumflacons
Vijf differente parfumflacons w.o. Tresor, Dolce & Gabbana, Christiaan Dior en Nina Ricci. Alle in etui. [10] ...[more]
Vier verstuifers en vijf parfumflacons [9]
by GF Ferre, set van twee verstuivers, flacon, dustin powder [4]
Versace en Givency, twee showmodellen [2]
17 Los(e)/Seite