Verfeinern Sie Ihre Suche
Auktionshaus-Kategorie
Kategorie
Sortieren nach:
- Nur Massenlose anzeigen,
- Auktionshaus-Kategorie
- Liste
- Galerie
-
161 Los(e)/Seite
Ein Abonnement der Preisliste ist notwendig um Ergebnisse, von Auktionen die vor einem längeren Zeitraum als 10 Tagen stattgefunden haben, ansehen zu können. Klicken Sie hier für mehr Informationen
Tiegeschreven aan Jan Asselijn (ca. 1610-1652)Rustende figuren en vee in een ruïne doek, ongesign., 41 x 50 cm. [1]
Europese school, 18e eeuw
Europese school, 18e eeuwBiddende Heremiet paneel, 62 x 45,5 cm. [1]
Toegeschreven aan Pieter Vogelaer (1641-1720)Hollandse schepen op een rivier, mogelijk de Nieuwe Maas bij Rotterdam olieverf en inkt op paneel, mo...
Hollandse school (17e eeuw)
Hollandse school (17e eeuw)Portret van een heer paneel, 69 x 58 cm. [1]
Hollandse school, 17e eeuw
Hollandse school, 17e eeuwLandschap met reizigers op een pad bij een brug paneel, onduidelijk gesign. (Johannes f) m.o., ex. collectie Goudstikker...
Jacob van Loo (c. 1614-1670)
Jacob van Loo (c. 1614-1670)Portret van een jongen, in roze zijde kleding, spelend met twee puppy's doek, in 18e eeuwse vergulde lijst, Herkomst: ...
Toegeschreven aan Christoph Jacobsz van der Lamen (ca. 1606-ca. 1651)Feestelijk gezelschap in een interieur paneel, 41,5 x 55 cm. [1]
Europese school, 17e/18e eeuw
Europese school, 17e/18e eeuwOntvoering van Europa olieverf op koper op paneel, 41 x 56 cm. Provenance: collectie uit een herenhuis in Amsterdam Z...
Toegeschreven aan Abraham Blommaert (ca. 1626-1693)Uitgestrekt landschap met figuren op een heuvel waarop een ruïne, in de verte dorpen aan een me...
Hollandse school, 17e/18e eeuw,
Hollandse school, 17e/18e eeuw,Drie putti met een wijnvat, kruik en glazen, zogenaamd Witje doek, niet ingelijst, 110 x 92 cm. [1]
Noordelijke Nederlanden, mogelijk begin 16e eeuwAnna-te-Drieën paneel, verso oud veilingetiket rmet verwijzing naar toeschrijving door dr. M.J. F...
Albertus Jonas Brandt (1788-1821)
Albertus Jonas Brandt (1788-1821)Vlinders, een sprinkhaan en een libel inkt en aquarel, 16,5 x 24 cm. Provenance: collectie uit een herenhuis in A...
Europese school, vroeg 18e eeuw
Europese school, vroeg 18e eeuwPortret van een dame doek, 81 x 65 cm. [1]
Hollandse school, 17e eeuw
Hollandse school, 17e eeuwPortret van een jong meisje als herderin paneel, verso veilingetiket met naamsvermelding Govert Flinck, 63 x 51 cm. [1]
Navolger van Carl Ruthart
Navolger van Carl RuthartVossenfamilie in een heuvellandschap olieverf op koper, 57,5 x 46 cm. [1]
Izaak Schmidt (1740-1818)
Izaak Schmidt (1740-1818)Dorpsgezicht met figuren bij een herberg naast een ophaalbrug aquarel, verso gesign., 12 x 18,5 cm. Provenance: nalatensc...
Izaak Schmidt (1740-1818)
Izaak Schmidt (1740-1818)Figuren bij een hek aquarel, verso gesign., 1779, 11,5 x 16,5 cm. Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-a...
Izaak Schmidt (1740-1818)
Izaak Schmidt (1740-1818)Dorpsgezicht met figuren bij een stenen brug aquarel, verso gesign., 13 x 20 cm. Provenance: nalatenschap van een Amsterd...
Izaak Schmidt (1740-1818)
Izaak Schmidt (1740-1818)Weg langs een vaart bij een herberg aquarel, verso gesign., 11,5 x 16,5 cm. Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse ...
Rembrandt van Rijn (1606-1669)
Rembrandt van Rijn (1606-1669)Christus in de hof van Getsemane ets, formaat blad 11,6 x 9 cm. [1]
Vincent van der Vinne II (1686-1742)
Vincent van der Vinne II (1686-1742)Grote beervlinder, rups en een larve inkt en aquarel, ongesigneerd, watermerk wapen van Amsterdam, tussen klim...
René Auguste Constantyn (1685-1730/1749)Portret van een heer doek, verso gesign., 1721, 76 x 63 cm. [1]
Toegeschreven aan Pieter de Bloot (1601-1658)Het uitdelen van voedsel aan de armen paneel, ongesign., 43 x 67 cm. [1]
Hollandse school, 17e eeuw, met onduidelijke signatuur r.o.Feestend gezelschap bij een herberg doek, 67 x 83 cm. [1]
Pieter Bout (1658-1719)
Pieter Bout (1658-1719)Studieblad met boeren op een akker inkttekening, ongesign., 10,6 x 19,4 cm. Provenance: collectie uit een herenhuis in Amst...
Navolger van Egbert van Heemskerck (17e/18e eeuw)Bijeenkomst van Quakers doek, 62 x 76 cm. [1]
Hollandse school, 18e/19e eeuw
Hollandse school, 18e/19e eeuwDansende figuren bij een meiboom voor een herberg doek, 110 x 60 cm. [1]
Europese school, 18e/19e eeuw
Europese school, 18e/19e eeuwPortret van twee vrouwen doek, 47 x 57 cm. Provenance: nalatenschap, Enschede [1]
Andries Scheerboom (1832-1880)
Andries Scheerboom (1832-1880)Interieur met twee slapende figuren aan een tafel waarop een kat bij het eten doek, resten signatuur r.o., 58 x 46 c...
Geraldina Jacoba van de Sande Bakhuyzen (1826-1895)Zomerboeket olieverf op doek op paneel, ongesign., herk..: coll. mevr. L. van de Sande Bakhuyze...
Constant Artz (1870-1958)
Constant Artz (1870-1958)Eenden aan de waterkant aquarel, gesign. l.o., 37 x 51 cm. [1]
Hollandse school, 18e eeuw
Hollandse school, 18e eeuwRivierlandschap met een stad in de verte inkt en aquarel, 32 x 49 cm. [1]
Hollandse school, 18e/19e eeuw
Hollandse school, 18e/19e eeuwMan met snuifdoos paneel, 40 x 34 cm. [1]
Europese school, 18e eeuw
Europese school, 18e eeuwPaar stillevens tweemaal doek, 60 x 95 cm. [2]
Johannes Bosboom (1817-1891)
Johannes Bosboom (1817-1891)Kerkinterieur doek, gesign. r.o., 51 x 65 cm. Provenance: collectie Bergense school uit Amstelveen [1]
Hollandse school, ca. 1780
Hollandse school, ca. 1780Portret van Hendrik Jan van Schuler (1763-1792) en Godard Willem Adriaan van Schuler (1764-?) tweemaal doek, herkomst: ...
Toegeschreven aan Anton Mauve (1838-1888)Studies van een schaap board, gesign. met initialen l.o., 31 x 38,5 cm. [1]
Mari ten Kate (1831-1910)
Mari ten Kate (1831-1910)Markttafereel paneel, gesign. r.o., 17 x 23 cm. [1]
Antoon van Welie (1866-1956)
Antoon van Welie (1866-1956)Portret van moeder en kind doek, gesign. r.b., '88, 68 x 57 cm. [1]
Louis Johan Hendrik Meijer (1809-1866)Sloep bij een stoomschip op zee paneel, gesign. r.o., 14,5 x 18,7 cm. [1]
Wouterus Verschuur (1812-1874)
Wouterus Verschuur (1812-1874)Paard in een stal paneel, gesign. l.o., 27,5 x 32,5 cm. [1]
Elisabeth Verwoert (1836-1905)
Elisabeth Verwoert (1836-1905)Heuvellandschap met kerkje bij een rivier bij zonsopgang paneel, gesign. l.o., 33 x 56 cm. Provenance: Particulier k...
Frédéric Jomouton (1858-1931)
Frédéric Jomouton (1858-1931)Figuren op een kermis aquarel, gesign. r.o., 35 x 25 cm. Provenance: nalatenschap, Enschede [1]
Europese school, 18e, 19e eeuw
Europese school, 18e, 19e eeuwVlinders inkt en aquarel, 33 x 20,5 cm. Provenance: collectie uit een herenhuis in Amsterdam Zuid [1]
Betsy Westendorp-Osieck (1880-1968)
Betsy Westendorp-Osieck (1880-1968)Gele rozen in een schaal doek, gesign. r.b., herk. Christie's Amsterdam, 5 juli 2000, 46 x 38 cm. Provenance: c...
Walter Vaes (1882-1958)
Walter Vaes (1882-1958)'Moot vis op een tinnen bord' doek, gesign. r.o., herk. Kunsthandel M.L. de Boer, no. 5673, 40,5 x 45,5 cm. [1]
Anthonie Pieter Schotel (1890-1958)
Anthonie Pieter Schotel (1890-1958)Schepen op de Zuiderzee doek, gesign. l.o., 50 x 60 cm. [1]
Floris Arntzenius (1864-1925)
Floris Arntzenius (1864-1925)Zeilboten en een haven aquarel gesign. r.o., herkomst: Christie's Amsterdam, 19 juni 2001, NLG 8.500,-, niet ingelijs...
Evert Pieters (1856-1932)
Evert Pieters (1856-1932)Moeder met kinderen op een winters pad doek, gesign. l.o., 150 x 105 cm. [1]
Nicolaas van der Waay (1855-1936)
Nicolaas van der Waay (1855-1936)Gezicht op een boerderij doek, gesign. r.o., 32 x 51 cm. [1]
Marie van Regteren Altena (1868-1958)Zinnia's doek, gesign. r.o., herk. Christie's Amsterdam 18 januari 2000, lot 244, niet ingelijst, 40 x 48 cm....
Martinus van Regteren Altena (1866-1908)Portret van een boer uit Delden doek, verso gesign., 43 x 33 cm. [1]
Gerhard A.L. Morgenstjerne Munthe (1875-1927)Vissersvrouwen wachtend op het strand paneel, gesign. l.o., niet ingelijst, 16 x 21 cm. [1]
Betsy Westendorp-Osieck (1880-1968)
Betsy Westendorp-Osieck (1880-1968)Pioenrozen in een vaas doek, gesign. l.o., herk. Sotheby's Amsterdam, 26 april 1999, 74 x 60,5 cm. Provenance: ...
Dirk Filarski (1885-1964)
Dirk Filarski (1885-1964)Gezicht op Piz Albana, Zwitzerland doek, gesign. r.o., 1917, herk. ex. collectie Piet Boendermaker, Bergen, no. 586, aang...
Dirk Filarski (1885-1964)
Dirk Filarski (1885-1964)Stadsgezicht Parijs met het Pantheon doek, gesign. l.o., herk.: collectie P. Boendermaker, Bergen, inv. nr. 3058, 81 x 64...
Harrie Kuyten (1883-1952)
Harrie Kuyten (1883-1952)Stadsgezicht Parijs doek, gesign. r.o., herk. collectie P. Boendermaker, Bergen, inv. nr. 3622, twee beschadigingen, 45 x...
Dirk Filarski (1885-1964)
Dirk Filarski (1885-1964)Gezicht op Sefrou, Marokko doek, gesign. l.o., 1930, herk. collectie P. Boendermaker, Bergen, inv. nr. 557, 82 x 64 cm. P...
Harrie Kuyten (1883-1952)
Harrie Kuyten (1883-1952)Stadsgezicht Amsterdam doek, gesign. l.o., herk. collectie P. Boendermaker, Bergen, inv. nr. 3624, 47 x 62 cm. Provenance...
Harrie Kuyten (1883-1952)
Harrie Kuyten (1883-1952)Gezicht op Loenen aan de Vecht houtskool, gesign. l.o., mogelijke herkomst collectie P. Boendermaker, Bergen, 47 x 62,5 c...
-
161 Los(e)/Seite