221 Los(e)/Seite
Mari ten Kate (1831-1910)
Mari ten Kate (1831-1910)Kinderen op een pad in een bos sepia, gesign. r.o., 17 x 24 cm. [1]
Hollandse school, 19e eeuw
Hollandse school, 19e eeuwLandschap met herderin en vee bij een beekje en een huis paneel, 24 x 34 cm. [1]
Pierre Vignal (1855-1925)
Pierre Vignal (1855-1925)Heuvels bij Jerusalem aquarel, gesign. l.o., 13 x 17 cm. [1]
A.W. van Oosterhoudt (19e eeuw)
Navolger van Frederik de Moucheron (17e/18e eeuw)Uitgestrekt heuvellandschap met vele figuren doek, 60 x 74 cm. [1]
Hendrik van de Sande Bakhuyzen (1795-1860)Jongen met hond en vee bij een meertje inkt en aquarel, gesign. l.o., niet ingelijst, 25 x 34,5 cm. [1]
Wilhelmus Chimaer van OUdendorp (1822-1873)'De wijnverkooper' doek, ongesign. annotatie met naamsvermelding op spieraam, 70 x 60 cm. [1]
Europese school, 18e/19e eeuw
Franse/Hollandse school, 18e eeuw
Franse/Hollandse school, 18e eeuwDrie putti en twee honen in een landschap aquarel, onduidelijke signatuur m.o., 12 x 17,7 cm. [1]
F. Müller-Hentschel (19e/20e eeuw)
F. Müller-Hentschel (19e/20e eeuw)Interieur aquarel, gesign. r.o., 52 x 39,5 cm. [1]
Onbekende kunstenaar, 19e eeuw
Onbekende kunstenaar, 19e eeuwFamilie in een interieur tekening, 11,5 x 13 cm. [1]
Hollandse school, 19e eeuw, met monogram VS r.o.De eerste schooldag gewassen inkttekening, 24 x 21 cm. [1]
Onbekende kunstenaar, 17e eeuw
Onbekende kunstenaar, 17e eeuwArk van Noach paneel, beschadigd, 53 x 70 cm. Provenance: collectie uit een herenhuis in Amsterdam Zuid [1]
Gesigneerd Bellis
Gesigneerd BellisStilleven maroufle, gesign. r.m., signatuur later toegevoegd, 55 x 110 cm. [1]
Vlaamse school, 19e eeuw
Vlaamse school, 19e eeuwPortret van Auguste van Zuylen van Nyevelt (1801-1846) pastel, 36,5 x 28,5 cm. [1]
Marius Bauer (1867-1932)
Marius Bauer (1867-1932)Een feestdag ets, gesign. r.o., Van Wisselingh no. 221, 47 x 32 cm. [1]
Marius Bauer (1867-1932)
Marius Bauer (1867-1932)Ruiters voor een moskee ets, gesign. r.o., no. 71, 43 x 28 cm [1]
Italiaanse school, 18e eeuw
Italiaanse school, 18e eeuwpaar landschappen met figuren bij ruïnes tweemaal doek, lijst en spieraam krom getrokken, 50 x 85 cm. [1]
Albert Jurardus van Prooijen (1834-1898)Vissersvrouw met mand met vis paneel, gesign. r.o., 20,5 x 17,5 cm. [1]
Engelse school, 19e eeuw
Engelse school, 19e eeuw'Dornje' aquarel, 29 x 24 cm. [1]
C. Faller (19e eeuw)
C. Faller (19e eeuw)Voorstelling naar Antonio da Correggio houtskool, 38 x 30,5 cm. [1]
Europese school, 18e/19e eeuw
Europese school, 18e/19e eeuwMadonna met kind doek, 29 x 21,5 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]
Europese school, 18e/19e eeuw
Europese school, 18e/19e eeuwPortret van een vrouw met parelketting en kanten kraag doek, 58 x 48 cm. [1]
Huillerat (19e eeuw)
Huillerat (19e eeuw)Patrijzen. Hierbij aquarel K.J. de Vries aquarel, 10 x 13 cm. en aquarel, 9 x 10 cm. [1]
Hollandse school
Hollandse schoolBloemstilleven olieverf op koper, 20 x 15,5 cm. Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [1]
Engelse school, 19e eeuw
Engelse school, 19e eeuwSchepen op zee doek, 75 x 126 cm. [1]
Hollandse school, 19e eeuw
Toegeschreven aan Maria Vos (1824-1906)Boerderij in Gelderland ho27 x 42 cm.utskool, aquarel en rood krijt, ongesign., [1]
Franse school, 18e/19e eeuw
Hendrik Kobell (1751-1779)
Arnoldus van 't Zant (1815-1889)
Europese school, 19e eeuw
Europese school, 19e eeuw
Hollandse school, 19e eeuw
Europese school, 18e eeuw
Jan van Wickevoort Crommelin (1775-1841)
Europese school, 18e/19e eeuw
Hollandse school, 18e en 19e eeuw
Hollandse school, 19e eeuw
Willem Roelofs (1822-1897)
Joan Blaeu, kaart van Alkmaar, 1649,
J. Spijk (18e/19e eeuw)
Anna Mortier-Ramus (19e eeuw)
Jacques Janssens (1809-1898)
Kopie naar Frans Hals
Kopie naar Frans HalsPortret van een man doek, 90 x 65 cm. [1]
Hollandse school, 18e eeuw
Alexander Bakker Korff (1824-1882)
Alexander Bakker Korff (1824-1882)Twee dames in een interieur [1]
David Joseph Bles (1821-1899)
A.N. Harris (begin 20e eeuw)
221 Los(e)/Seite