81 Los(e)/Seite
Zijden herike kleed, ca. 1970
Zijden herike kleed, ca. 1970 155 x 94 cm [1]
Beluch, Perzisch tribaal bidkleed, tweede helft 19e eeuw115 x 89 cm. [1] Beluch, Persian tribal prayer rug, second half 19th century
Oostenrijk, loper, tweede helft 19e eeuw1240 x 104 cm. [1] Austria, very long runner, second half 19th century
Zijden Herike wandkleed, 1970,
Zijden Herike wandkleed, 1970,met dansende derwisjen. Gesigneerd 88 x 63 cm [1]
Tunesisch kleed, ca. 1970
Tunesisch kleed, ca. 1970297 x 199 cm [1]
Turks Hereke zijden kleedje, ca. 197058 x 39 cm. [1] Hereke, Turkey, old silk rug, ca. 1970's
Twee antieke Perzische Belluch kleden110 x 74 and 150 x 90 cm. [2] Beluch, two antique Persian Beluch rugs, ca. 1920
Turkmeens Tekke kleed, 19e eeuw
Turkmeens Tekke kleed, 19e eeuw118 x 98 cm. [1] Turkmen, Tekke Turkmen rug, 19th century
Antieke Perzische Isfahan kleed, 19e eeuw190 x 140 cm. [1] Isfahan, antique Persian carpet, 19th century
Turks zijden Hereke kleed, 1970's
Turks zijden Hereke kleed, 1970's105 x 65 cm. [1] Hereke, Turkey, old silk rug, ca. 1970's
Antieke Perzische zijden Kashan kleed, ca. 1900152 x 100 cm [1] Kashan, antique silk Persian rug, ca. 1900
Perzisch zijden Qum kleed, ca. 1970.
Perzisch zijden Qum kleed, ca. 1970.Gesigneerd Mir Mehdi 313 x 207 cm. [1] Qum, Persia, full silk carpet, signed Mir Mehdi Iran ca. 1970
Turkmeense Ersari en -Tekke ornament, 19e eeuw28 x 79 and 35 x 150 cm. [2] Turkmen, two antique trapppings, one Ersari and one Tekke, 19th century
Antieke Turkse kelim kleed, laat 19e eeuw297 x 177 cm [1] Kilim, antique Turkish kilim, late 19th century
Antiek Turkmeens Yamout kleed, 19e eeuw258 x 171 cm. [1] Turkmen, antique Yamout Turkmen main carpet, 19th century
Perzisch Tabriz kleed, ca. 1900,
Perzisch Tabriz kleed, ca. 1900,met jachttafereel 327 x 243 cm. [1] Tabriz, Persia, antique hunting scene, ca. 1900
Kaukasische Kazak loper, ca. 1900
Kaukasische Kazak loper, ca. 1900330 x 106 cm. [1] Kazak, Caucasian runner, ca. 1900
Antieke Perzische Bakhteyari kleed.
Antieke Perzische Bakhteyari kleed.Sleets 300 x 225 cm [1] Bakhteyari, antique Persian rug, ca. 1900
Noord-west Perzisch tribaal nomadische loper530 x 86 cm [1] Nort-West Persia, nomadic tribal weaving, drugget, early 20th century
Perzische Kerman 'tree of live' kleed, ca. 1900222 x 145 cm [1] Kerman, Persian, tree of life rug,ca. 1900
Antieke Kaukasische Kazak kleed
Antieke Kaukasische Kazak kleed190 x 100 cm [1] Kazak, antique Caucasian rug, ca. 1900
Luri kelim kleed, 20e eeuw
Luri kelim kleed, 20e eeuw303 x 241 cm. [1] Luri, kilim, old, large sized, 20th century
Antieke Perzische Baktiar kelim kleed, ca. 1900380 x 122 cm. [1] Kilim, Persia, antique Bakhteyari, ca. 1900
Noord-west Perzië, Kaukasisch kleed, vroeg 20e eeuw188 x 113 cm. [1] North-West Persian, Caucasian carpet, early 20th century
Antiek Kaukasisch Kazak kleed, laat 19e eeuw373 x 142 cm [1] Kazak, antique Caucasian rug, late 19th century
Antiek Perzisch Afshar kleed, laat 19e eeuw190 x 130 cm [1] Afshar, antique Persian rug, late 19th century
Vier differente kussens en drie kleedjes, ca. 1900[6] Collection of six small antique rugs from various regions, all ca. 1900
Perzisch zijden kleed
Perzisch zijden kleedmet defecten 160 x 110 cm [1]
Kaukasisch kleed
Kaukasisch kleed met verschillende soorten wol 253 x 133 cm [1]
Kaukasisch kleed en Belouds kleed
Kaukasisch kleed en Belouds kleed 127 x 98 cm; 124 x 94 cm [2]
Baktiar kleed, ca. 1940
Baktiar kleed, ca. 1940524 x 372 cm [1]
Kaskai kussen en twee Belouds kussens[3]
81 Los(e)/Seite