19 Los(e)/Seite
Vergulde bloembroche, 19e eeuw,
Vergulde bloembroche, 19e eeuw,bezet met zeven rode gefacetteerde stenen op folie lengte 3 cm [1]
Zilveren horlogeketting, 19e eeuw en diversKetting aan één zijde een paardenhoofd [1+zkj]
Miriam Haskell, "Costume Jewellery", dubbele brocheversierd met parelmoer. [1]
Zilveren maliënbeursje en diverse sieraden, w.o. Art-Deco,Beursje bezet met saffieren op de knoppen. [zkj]
Verguld zilveren ring
Verguld zilveren ringbezet met een ovale gefacetteerde amethist bruto 6,2 gr., ringmt. 16 1/2 [1]
Zilveren broche
Zilveren brochebezet met parelmoer, waarin twee blisterparels vergroeid zijn. Brochering witgoud 1
Zilveren collier
Indonesië, schildpad slagarmband
Indonesië, schildpad slagarmbandéén zijde met drakenkop, andere zijde de staart. [1]
Zilveren lorgnet
Zilveren lorgnetals hanger. Montuur gegraveerd Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [1]
Kralenarmband, twee zilveren colliers, damesremontoirhorloge en divers papiergeldArmband met witte kwartskralen [4+zkj]
Diverse bijous en een penning
Diverse bijous en een penning[zkj]
19 Los(e)/Seite