50 Los(e)/Seite
Koerdisch antiek kleed, ca 1920
Koerdisch antiek kleed, ca 1920 196 x 108 cm [1] ...[more]
Farahan, ca. 1880,
Farahan, ca. 1880, antiek Perzisch kleed 165 x 115 cm [1] Farahan Persian rug, ca. 1880
Heriz, antieke loper, ca 1920
Heriz, antieke loper, ca 1920 476 x 97 cm [1] ...[more]
Hereke, ca. 1970,
Hereke, ca. 1970, Turkse zijden kleed 120 x 82 cm [1] Hereke Turkish rug, silk, ca. 1970
Mahal kleed, ca 1920,
Mahal kleed, ca 1920, sleets 364 x 270 cm [1] ...[more]
Deventer art deco kleed, ca. 1920,
Zijden Kashmir loper, ca. 1960
Zijden Kashmir loper, ca. 1960 285 x 77 cm [1] ...[more]
Baluch, ca. 1920,
Kussen en twee fronttassen
Kussen en twee fronttassen 98 x 45 cm 96 x 82 cm 75 x 63 cm [3]
Zijden Kashmir kleed, ca. 1950
Zijden Kashmir kleed, ca. 1950 170 x 106 cm [1] ...[more]
Afshar, laat 19e eeuw,
Afshar, laat 19e eeuw, antiek tribaal Perzisch kleed 187 x 133 cm [1] Afshar tribal Persian rug, late 19th century
Belouds kleed, ca. 1920.
Belouds kleed, ca. 1920. Gesigneerd 208 x 128 cm [1] ...[more]
Isfahan kleed, ca. 1950
Isfahan kleed, ca. 1950 159 x 100 cm [1] ...[more]
Afshar, laat 19de eeuw,
Afshar, laat 19de eeuw, antiek Perzisch tribaal kleed 196 x 121 cm Afshar Persian tribal rug, late 19th century [1]
Koerdisch kleed, ca. 1920
Koerdisch kleed, ca. 1920 197 x 125 cm [1] ...[more]
Antiek Perzisch of Kaukasisch kleed, ca. 1900 205 x 142 cm [1] Persia Persian or Caucasian rug, ca. 1900
Anatolisch kelim kleed, ca. 1930
Anatolisch kelim kleed, ca. 1930 355 x 122 cm [1] ...[more]
Anatolische kelim kleed, ca. 1930
Anatolische kelim kleed, ca. 1930 343 x 107 cm [1] ...[more]
Sofreh, vroeg 20e eeuw,
Sofreh, vroeg 20e eeuw, nomadisch tribaal geweven kleed 68 x 80 cm [1] Sofreh nomadic tribal weaving, early 20th century
Baktiar kleed, ca. 1940
Baktiar kleed, ca. 1940 524 x 372 cm [1] ...[more]
Ushak, ca. 1900,
Ushak, ca. 1900, antiek Turks kleed 345 x 285 cm [1] Turkish Ushak carpet, ca. 1900 ...[more]
Ziegler kleed, ca. 1990
Ziegler kleed, ca. 1990 262 x 201 cm [1] ...[more]
Perzische kelim, laat 19de eeuw,
Koerdisch kleed, ca. 1920
Koerdisch kleed, ca. 1920 354 x 182 cm [1] ...[more]
Tabriz, tweede helft 19de eeuw,
Tabriz, tweede helft 19de eeuw, Perzisch kleed 386 x 292 cm [1] Tabriz Persian carpet, second half 19th century
Kaukasisch kleed,
Kaukasisch kleed, gedateerd 1939 337 x 175 cm [1] ...[more]
Yamout, 19de eeuw ,
Yamout, 19de eeuw , antiek Turkmeens kleed 336 x 190 cm [1] Yamout, antique Turkmen carpet, 19th century ...[more]
Kaskai kleed, ca. 1920
Kaskai kleed, ca. 1920 190 x 116 cm [1] ...[more]
Malayer kleed, ca. 1900
Malayer kleed, ca. 1900 195 x 129 cm [1] ...[more]
Anatolische loper, vroeg 19de eeuw,
Scandinavische kelim, 19de eeuw,
Scandinavische kelim, 19de eeuw, antiek 210 x 160 cm [1] Scandinavian Kilim, 19th century ...[more]
Belouds bidkleed en Belouds kleedje
Belouds bidkleed en Belouds kleedje 138 x 80 cm 70 x 82 cm [2]
Twee Perzische kleedjes
Twee Perzische kleedjes 64 x 60 cm 51 x 65 cm [2]
Oosters kleed,
Oosters kleed, beschadigd, gaten 565 x 475 cm [1] ...[more]
Bidjar, ca. 1900,
Bidjar, ca. 1900, Perzisch nomadisch kleed 213 x 141 cm [1] Bidjar Persian nomadic rug, ca. 1900
Heriz Serapi kleed, ca. 1870
Heriz Serapi kleed, ca. 1870 (sleets) 344 x 274 cm [1] ...[more]
50 Los(e)/Seite