41 Los(e)/Seite
Bert de Beul (geb. 1961)
Ina van Zyl (geb. 1971)
Raquel van Haver (geb. 1989)
Mirjam Hagoort (geb. 1961)
Tim Folzenlagen (geb. 1952)
Maarten Janssen (geb. 1960)
Mirjam Hagoort (geb. 1961)
Jan Houwe Kuiper (geb. 1928)
Emile Miedema (geb. 1980)
Emile Miedema (geb. 1980) 'Window shopping' doek, niet ingelijst, verso gesign., 80 x 60 cm. [1] ...[more]
Theo Swagemakers (1898-1994)
Theo Swagemakers (1898-1994) Portret van Otto Schaap. Uit de collectie Otto Schaap doek, gesign. l.o., '83, 50 x 40 cm. [1] ...[more]
Rinke Nijburg (geb. 1964)
Veron Urdarianu (geb. 1951)
Thomas Ankun (1961)
Thomas Ankun (1961) Zonder titel. Uit de collectie Otto Schaap doek, verso gesign., 1989, 70 x 70 cm. [1] ...[more]
Annemiek de Beer (geb. 1971)
John van 't Slot (geb. 1949)
Twan Janssen (geb. 1968)
Willem van Malsen (1940-2005)
Sander van Deurzen (geb. 1974)
Sander van Deurzen (geb. 1974) 'Vanishing' doek, niet ingelijst, verso gesign., '06, 70 x 55 cm. [1] ...[more]
Gé-Karel van der Sterren (geb. 1969)
Gé-Karel van der Sterren (geb. 1969) Zonder titel doek, niet ingelijst, verso gesign., 2008, nr. 2-8, 50 x 50 cm. [1] ...[more]
Marinus Boezem (geb. 1934)
Marinus Boezem (geb. 1934) 'Bloem I' doek, gesign. r.o., april '63, 120 x 100 cm. [1] ...[more]
Marinus Boezem (geb. 1934)
Marinus Boezem (geb. 1934) 'De Bruid' doek, gesign. r.m., juni 1962, 90 x 100 cm. [1] ...[more]
Lex Horn (1916-1968)
Lex Horn (1916-1968) Zonder titel doek, niet ingelijst, gesign. r.o., verso gesign., 1966, 81 x 101 cm. [1] ...[more]
Rien Goené (1929-2013)
Frans van Steenhoven (1914-2005)
Jan van Heel (1898-1990)
Peter Otto (1955-2017)
Willem van Malsen (1940-2005)
Ruscha Langelaan (geb. 1946)
Daniel Merino (1941-2011)
Willem van Malsen (1940-2005)
Chidi Kwubiri (geb. 1966)
Anton Heijboer (1924-2005)
Oskar Lens (1930-2017)
Claude Gaveau (geb. 1940)
Ed Dukkers (1923-1996)
Lionel Vinche (geb. 1936)
Greg Pyra (geb. 1957)
Selwyn Senatori (geb. 1973)
Ramses Shaffy (1933-2009)
José Alves (geb. 1954)
41 Los(e)/Seite