- Afrikana (34)
- Aquarelle (24)
- Asiatika (175)
- Barometer (9)
- Bronzen (16)
- Bücher (13)
- Design (63)
- Elektronik (18)
- Elfenbein (7)
- Foto und Film (11)
- Gemälde (161)
- Glas (51)
- Graphik (14)
- Ikonen (2)
- Keramik (9)
- Kleinzeug (236)
- Kristallglas (36)
- Kupfer (7)
- Leuchten, Lampen (28)
- Lladro Porcelain (97)
- Messinstrumente (4)
- Möbel (106)
- Münzen, Briefmarken (6)
- Musikinstrumente (2)
- Porzellan (30)
- Radierungen (8)
- Sakrale Kunst (23)
- Schmuck (2)
- Schränke (49)
- Sitzmöbel (37)
- Skulpturen (21)
- Sonstiges (78)
- Spiegel (14)
- Spielzeug (21)
- Stand-, Wanduhren (51)
- Steinzeug, Fayence (60)
- Teppiche (120)
- Tische, Stühle (19)
- Versilbertes (3)
- Waffen, Historica (10)
- Zinn (1)
- Collectables (513)
- Furniture (226)
- Asian Art (175)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (161)
- Carpets & Rugs (120)
- Glassware (87)
- Ceramics (69)
- Fine Art & Antiques (63)
- Clocks, Watches & Jewellery (51)
- Ethnographica & Tribal Art (34)
- Lighting (28)
- Sculpture (26)
- Watercolours (24)
- Prints (22)
- Models, Toys, Dolls & Games (21)
- Scientific Instruments (18)
- Books & Periodicals (12)
- Cameras & Camera Equipment (11)
- Arms, Armour & Militaria (10)
- Silver & Silver-plated items (3)
- Jewellery (2)
1676 Los(e)/Seite
Antieke Lips kluis, mahoniestructuur beschilderd 61 cm hoog, 49,5 cm breed, 44 cm diep
Tekade radio met platenspeler, type Harmonie, in notenhouten meubel 116 cm hoog, 64 cm breed, 47
Tekade radio met platenspeler, type Harmonie, in notenhouten meubel 116 cm hoog, 64 cm breed, 47 cm diep ...[more]
Zeer fraaie linnenkast, noten met esdoornfineer, 5 deuren waarvan de middelste deur voorzien is
2-deurs linnenkast met spiegels in de deuren, 220 cm hoog, 167 cm breed, 64 cm diep (linkerdeur is
2-deurs linnenkast met spiegels in de deuren, 220 cm hoog, 167 cm breed, 64 cm diep (linkerdeur is spiegel 2-delig)
Mahonie 2-deurs linnenkast, mahonie op eiken met rijkgestoken kuif, 237 cm hoog, 157 cm breed, 57 cm
Mahonie 2-deurs linnenkast, mahonie op eiken met rijkgestoken kuif, 237 cm hoog, 157 cm breed, 57 cm diep (opknapper)
Gecapitonneerde bruin lederen 3-1-1-zits, Chesterfield bankstel en extra voetenbankje, made in the
3-delige Engelse linnenkast met ovale facetgeslepen spiegel, 202 cm hoog, 129 cm breed, 51 cm diep
Demontabele notenfineer kast met gaaswerk met daarachter een plexiglas plaat en fraai intarsia,
Demontabele notenfineer kast met gaaswerk met daarachter een plexiglas plaat en fraai intarsia, 183 cm hoog, 152 cm breed, 41 cm diep
Barok houten vergulde consoletafel met rood marmeren blad 69 cm hoog, 107,5 cm breed, 45 cm diep
Zwartgelakt metalen gebogen haardscherm met opgelegd parelmoer decor in chinoiserie decor, omstreeks
Zwartgelakt metalen gebogen haardscherm met opgelegd parelmoer decor in chinoiserie decor, omstreeks 1900, 109 cm hoog, 68 cm breed ...[more]
2-delige Engelse boekenkast met vakverdeling op de ruiten, 214 cm hoog, 216 cm breed, 40 cm diep
2-delige Engelse boekenkast met vakverdeling op de ruiten, 214 cm hoog, 216 cm breed, 40 cm diep ...[more]
Eiken kabinet met dubbelgebogen onderkast, Holland ca. 1760, ca. 260 cm hoog, 185 cm breed, 63 cm
Eiken kabinet met dubbelgebogen onderkast, Holland ca. 1760, ca. 260 cm hoog, 185 cm breed, 63 cm diep
18e eeuws notenfineer op eiken Hollands Louis XV kabinet met gecontourneerde kapregel en bestoken
19e eeuws notenfineer op eiken Drents/Gronings boogkabinet met bestoken floraal decor op kap,
Facetgeslepen spiegel in een klassieke lijst met gipsen sierornament in de kuif, 169x90 cm
2-delige noten met wortelnoten Hollandse porseleinkast met gestoken kuif, ornamenten en klauwpoten
Mahoniefineer op eiken secreatire, 149 cm hoog, 90 cm breed, 44 cm diep (verkleurd)
Zeer fraaie eiken kast met rijk steekwerk, panelen, en leeuwmaskers, Zeeland ca. 1650. Kast is
Afrikaans houten bijzettafeltje met olifantskoppen met houten witgeschilderde slagtanden, 58 cm
Afrikaans houten bijzettafeltje met olifantskoppen met houten witgeschilderde slagtanden, 58 cm hoog, 32 cm diameter
19e eeuwse wortelnotenfineer op eiken stoof met koperen binnenbak en staand op klauwpoten, 48 cm
19e eeuwse wortelnotenfineer op eiken stoof met koperen binnenbak en staand op klauwpoten, 48 cm hoog
Notenfineer theestoof met koperen binnenbak, staand op klauwpootjes 47 cm hoog, 27x27 cm
Oosterse zuil met fraai steekwerk en ingelegd marmer blaadje, 92 cm hoog, 28 cm diameter
Mahonie 19e eeuwse klaptafel met geborduurd blad met gecontourneerde rand en glasplaat, op kolompoot
Willem III centertable met klapblad, rijkbewerkt onderstel en inlegwerk in het blad, 73 cm hoog,
Willem III centertable met klapblad, rijkbewerkt onderstel en inlegwerk in het blad, 73 cm hoog, 80x57 cm
Wortelnotenfineer Empirestijl kastje met 2 deurtjes, lade, uitschuifplateautje met leder ingelegd
Eiken Neo Renaissance 2-deurs kast met paneeldeuren, gezwarte lijstjes en bestoken fries, op 3
2-delige eiken boekenkast met rozetten in de fries, deuren afgewerkt met leer en koperen ornamenten,
Eiken bankje in Art Deco stijl, gemaakt van hoofdeinde van een ledikant, 116 cm hoog, 102 cm breed, 46 cm diep ...[more]
Rijkbewerkte Oosterse piedestal met decor van bloemen, bladeren en vogels, 136 cm hoog, 35 cm
Rijkbewerkte Oosterse piedestal met decor van bloemen, bladeren en vogels, 136 cm hoog, 35 cm diameter
Noten Empirestijl bank met bronzen beslag 103 cm hoog, 142 cm breed (klein lijstje links voor aan de
Noten Empirestijl bank met bronzen beslag 103 cm hoog, 142 cm breed (klein lijstje links voor aan de poot manco)
Antieke eiken commode met 3 laden, Holland Louis Seize ca. 1780, 85 cm hoog, 93 cm breed, 50 cm
Antieke eiken commode met 3 laden, Holland Louis Seize ca. 1780, 85 cm hoog, 93 cm breed, 50 cm diep
Schwarzwalder houten kapstok steenbok en 5 haken 44 cm hoog, 69 cm breed
Eiken Biedermeier klepsecretaire met 4 lades 161,5 cm hoog, 100 cm breed, 43 cm diep
19e eeuws 3-pas tafeltje met regelverbinding 61 cm hoog, 55 cm diameter
Schwarzwalder bestoken hoek wandconsole met hertenkop 40 cm hoog, 41 cm breed, 29,5 cm diep
Notenkleur piedestal met getordeerde zuil, 96,5 cm hoog, 29 cm diameter
Noten met wortelnoten en intarsia Jugendstil kast met schrijfgedeelte achter klep 118,5 cm hoog,
Noten met wortelnoten en intarsia Jugendstil kast met schrijfgedeelte achter klep 118,5 cm hoog, 86,5 cm breed, 49 cm diep ...[more]
Antiek cilinderbureau met zeer fraai inlegwerk, notenfineer op eiken, Holland Louis Seize ca.
Antiek cilinderbureau met zeer fraai inlegwerk, notenfineer op eiken, Holland Louis Seize ca. 1780, 113 cm hoog, 108 cm breed, 56 cm diep.
Fraai Chinees gelakt barmeubeltje met beschildering en oplegwerk 92 cm hoog, 76 cm breed, 35,5 cm
Fraai Chinees gelakt barmeubeltje met beschildering en oplegwerk 92 cm hoog, 76 cm breed, 35,5 cm diep, klep omhoog geklapt 121 cm hoog
2 klassieke koperen 3-lichts wandlusters 53 cm hoog, 38 cm breed
Eiken gebogen 3-laads commode, omstreeks 1800, 73 cm hoog, 82 cm breed, 46 cm diep ...[more]
Bronzen cloisonne bloempot op zuil totaal 77 cm hoog, pot 27 cm diameter ...[more]
Rijkbewerkt antiek houten sierornament van een traditioneel Javaans huis, ca. 75 cm hoog
Klassieke piedestal met bronzen ornamenten en los marmer blad, Egypte 20e eeuw, 84 cm hoog, 26x26
Klassieke piedestal met bronzen ornamenten en los marmer blad, Egypte 20e eeuw, 84 cm hoog, 26x26 cm
Antieke teakhouten kist met messing beslag, 50 cm hoog, 105 cm breed, 53 cm diep
Ovale eiken vossenkop coulissentafel 70 cm hoog, blad 115x104 cm, met 2 tussenbladen 50 cm en 48 cm
Mahonie bestoken 19e eeuwse voltaire met groen gestreepte stoffering (kuifje gelijmd)
2 noten Louis Seizestijl stoeltjes met moderne stoffering met vazendecor
Noten 2-delige boekenmolen 78 cm hoog, 48x48 cm
Zeer fraaie Louis Seize theestoof met lade en koperen binnenbak, 47 cm hoog, 29x29 cm
Noten gueridon met opstaand randje om het marmer blad, Napoleon III stijl, 83 cm hoog, 30x30 cm
Noten sidetable 72,5 cm hoog, 170x32 cm ...[more]
Miniatuur winkeltje bakkerij 26 cm hoog, 34 cm breed, 18,5 cm diep
Miniatuur kamerinterieur 32 cm hoog, 36 cm breed, 10 cm diep
Antieke Duitse geldkist met sleutel, 38 cm hoog, 80 cm breed, 41 cm diep
Oosters rozenhouten frame, 74 cm hoog, voet 46 cm breed, 25 cm diep
Notenkleur Louis Quinzestijl stoeltje met roze gecapitonneerde stoffering
1676 Los(e)/Seite