41 Los(e)/Seite
Tapijt, Kaizery, 180 x 130 cm.
Tapijt, Hamadan 393 x 264 cm.
Tapijt, Keshan, 383 x 291 cm.
Carpet, Keshan, 400 x 273 cm.
Tapijt, Keshan, 400 x 273 cm.
Carpet, Tabriz, 360 x 260 cm.
Tapijt, Tabriz, 360 x 260 cm.
Silk carpet, Qum Persia
Zijden tapijt polychroom gedecoreerd met dieren vogels en planten, Qum Perzië, 20e eeuw, 280 x 180 cm. ...[more]
Carpet, Keshan, 382 x 247 cm.
Tapijt, Keshan, 382 x 247 cm.
Tapijt, Heriz, loper, 430 x 117 cm.
Tapestry, Keshan, 395 x 281 cm.
Tapijt, Keshan, 395 x 281 cm.
Carpet, Tabriz, 285 x 200 cm.
Tapijt, Tabriz, 285 x 200 cm.
Carpet, Ardabil, 338 x 204 cm.
Tapijt, Ardabil, 338 x 204 cm.
Carpet, Sparta, 410 x 282 cm.
Tapijt, Sparta, 410 x 282 cm.
Carpet, Meshed, 385 x 298 cm.
Tapijt, Meshed, 385 x 298 cm.
Carpet, Vintage, 370 x 270 cm.
Tapijt, Vintage, 370 x 270 cm.
Carpet, Patchwork, 346 x 250 cm.
Tapijt, Patchwork, 346 x 250 cm.
Tapijt, Hamadan loper 405 x 122 cm.
Carpet, Patchwork, 240 x 170 cm.
Tapijt, Patchwork, 240 x 170 cm.
Carpet, Ardebil, 357 x 100 cm.
Tapijt, Ardebil 357 x 100 cm.
Carpet, Kurdistan, 230 x 139 cm.
Tapijt, Koerdistan 230 x 139 cm.
Carpet, Vintage, 350 x 250 cm.
Tapijt, Vintage 350 x 250 cm.
Carpet, Vintage, 354 x 260 cm.
Tapijt, Vintage, 354 x 260 cm.
Carpet, Vintage, 373 x 285 cm.
Tapijt, Vintage, 373 x 285 cm.
Tapijt, Kerman, Vintage, 400 x 285 cm.
Carpet, Keshan, 303 x 195 cm.
Tapijt, Keshan, 303 x 195 cm.
Carpet, Patchwork, 295 x 250 cm.
Tapijt, Patchwork, 295 x 250 cm.
Carpet, Vintage, 414 x 293 cm.
Tapijt, Vintage, 414 x 293 cm.
41 Los(e)/Seite