38 Los(e)/Seite
Serie van 4 mahonie Victoriaaanse stoelen met stoffen bekleding, Engeland, ca. 1880.
5 elm wood Louis XVI chairs
Serie van 5 iepenhouten Louis XVI stoelen met groen velours zitting en opengewerkte rugleuning, w.o. 1 armstoel, Holland, 18e eeuw.
Eiken Renaissanse rijkgestoken armstoel met relief paneel van figuren en bloemen, 18e eeuw. (2 defecten)
Oak baking chair
Oak armchair with carving
Eiken armstoel met snijwerk in de rug en pitriet in de zitting afgedekt door los kussen, 19e eeuw.
Louis XV elm armchair
Iepenhouten Louis XV armstoel met rieten rugleuning en groen velours zitting, Frankrijk 18e eeuw.
Vruchtenhouten Victoriaans breistoeltje met gesneden druiven ranken en geborduurde zitting, Engeland ca. 1880.
Serie van 3 noten stoelen met intarsia ingelegd, Frankrijk 19e eeuw.
4 mahogany chairs
Serie van 4 mahonie stoelen met opengewerkte rugleuning, Engeland 19e eeuw (bekleding sleets)
Armchair with stool
Oorfauteuil met gele damasten bekleding op bolklauwpoten hierbij een bijpassende voetenbank.
Bergere fauteuil met gestreept stofferingen en voetenbank op houten pootjes.
3-Delen Louis XVI-stijl salongarnituur met 3-zitsbank en twee fauteuils bekleed met uitgeschoren velours, Frankrijk, 20e eeuw.
Mahonie Biedermeier vlinderbank met gestoken kuif en blauw stoffen bekleding, 19e eeuw, h. 122, br. 175, d. 85 cm.
Mahogany armchair
Mahonie armfauteuil met gestoken kuif en blauw stoffen bekleding, 19e eeuw.
Mahogany armchair
Mahogany armchair
Mahonie armfauteul met gestoken kuif en blauw stoffen bekleding, 19e eeuw.
Serie van 4 noten Louis XVI-stijl armstoelen met crème kleurige lederen bekleding, 20e eeuw.
Series of 4 mahogany chairs
Serie van 4 mahonie stoelen met groen velours bekleding, 19e eeuw. (diverse beschadigingen en restauraties)
Louis XVI chairs
Serie van 4 iepenhouten Louis XVI stoelen met groen velours zitting en opengewerkte ringen in rugleuning, Holland 18e eeuw.
Eiken Renaissance-stijl hoekstoel met gestoken engelenkopje in leuning, ca. 1900.
Mahonie hocker bekleed met groen leder, h. 43, br. 67, d, 46 cm.
Victorian ladies/nursing chair
Victoriaanse dames/nursing stoel met roze velours bekleding op houten gedraaide poten, Engeland, ca. 1880.
Zwart gepolitoerde Willem III pianokruk met rood velours, 19e eeuw.
Armchair with striped upholstery
Mahogany arm chair, 19th century
Mahonie armfauteuil met gestoken kroon en leeuw geflankeerd door acathusbladen in kuif, 19e eeuw
Serie van 4 eiken Queen Anne-stijl stoelen met gestreepte stoffen zitting, eind 19e eeuw
Crèmelak Louis XV-stijl damesfauteuil met rieten zitting en Ikat stoffering.
Crèmelak Louis XVI-stijl armstoel met Ikat stoffering.
Oak Gothic-style pew
Eiken Gotische-stijl kerkbank met opengewerkte leuningen, 19e eeuw, h. 101, br. 170, d. 40 cm. ...[more]
Beech wood rocking chair
Beukenhouten schommelstoel met ijzeren mechaniek, USA ca. 1900/20.
Tabouret met klepzitting bekleed met struisvogelleder.
6 mahogany Biedermeier chairs
Serie 6 mahonie Biedermeier stoelen met groen velours, 19e eeuw.
Mahogany 2-seater sofa
Mahonie 2-zits bank met bruin velourse bekleding, h. 90, br. 127, d. 60 cm.
Walnut office chair
Noten bureaustoel op draaibaar mechaniek uitlopend in 4 sprant op wieltjes.
Mahonie armfauteuil met bruinleder bekleed, Engeland.
38 Los(e)/Seite