13 Los(e)/Seite
Goudlak houten gestoken rechthoekige spiegel, 84 x 72 cm.
Rechthoekige spiegel in goudlak lijst met gestoken kuif, h. 165, br. 90 cm.
Goudlak met witlak houten gestoken spiegel bekroond met kuif waarin schelpmotief en bloemen, 19e eeuw, 157 x 103 cm.
Goudlak houten gestoken schouwspiegel, met C-voluten en schelpmotieven gedecoreerd, 19e eeuw,176 x 99 cm. (kuif gebroken, ornamenten aanwezig)
Rectangular faceted mirror
Rechthoekige facetgeslepen spiegel in deels goudlak met zwartlak gestoken lijst, 139 x 107 cm.
Chimney mirror
Schouwspiegel in deels white wash houten gestoken lijst, 109 x 131 cm.
Spiegel in goudlak lijst bekroond met kuif waarin fruit en schelpmotieven, 162 x 76 cm.
Butler spiegel in goudlak ronde lijst, diam. 45 cm.
Butler spiegel in goudlak ronde lijst, diam. 60 cm.
Cut chimney mirror
Drawing: Penguin
Jan van Oort (1867-1938)Pinguin, gesigneerd op achterzijde (niet meer zichtbaar, ingelijst), krijttekening, 33 x 26 cm.
Rechthoekig drukwerk van kraanvogel gevat zwartlak houten met spiegel lijst, h. 91, br. 70 cm. (stukje af van spiegel).
13 Los(e)/Seite