Los 548
Grand piano, Gaveau Paris, 1930s
Babyvleugel in mahonie en wortelnoten gefineerde Art Deco kast, gemerkt: Gaveau Paris, Frankrijk jaren '30, serienummer: 97713 (vochtschade).