11 Los(e)/Seite
Bronzen en emaille reisikoon, Rusland 19e eeuw, 10 x 9,5 cm.
Bronzen en emaille kruisikoon, Rusland 19e eeuw, 17 x 11 cm.
Bronzen en emaille reisikoon, Rusland 19e eeuw, 11 x 10 cm.
Bronzen 4 slags reisikoon, Rusland 19e eeuw, 18 x 41 cm.
Wooden icon depicting Mother of God
Houten ikoon met voorstelling van Moeder van God, Rusland 19e eeuw, 32,5 x 26 cm. (verfverlies).
Ikoon met afbeelding van St. Joris en de draak, onduidelijk gesigneerd L. v.d. Kooy? r.o., 30 x 25 cm.
Lot van 3 bronzen reisikonen, als hanger, Rusland 19e eeuw., h. 11, 7 en 4 cm.
Bronzen reisicoon met reliëfafbeelding van Joris en de draak, met inscriptie, 7 x 5 cm. (op standaardje).
Elm carved panels with putti
Iepen gestoken panelen met mascerons van putti en resten van polychroom, 18e eeuw, 33 x 22 cm. ...[more]
11 Los(e)/Seite