39 Los(e)/Seite
Dikglazen designschaal, ontwerp: Goran Warff, voor Kosta Boda, diam. 43 cm.
Stel dikglazen designvazen, ontwerp: Goran Warff, voor Kosta Boda, genummerd en gesigneerd, h. 27 en 23 cm.
Lot van 2 dikglazen blauwkleurige designvazen, w.o. Nachttman, h. 28 en 23 cm.
Deels groen/rood kleurige dikglazen designvaas, fabrikant: Novica Collection Brazil, h. 28 cm.
Deels blauw dikglazen designvaas, ontwerp: Erika Hoglund, voor: Maleras, gesigneerd en genummerd, h. 32 cm.
Glass blue design vases
Stel dikglazen deels blauw designvazen, in organische vormen, h. 34 cm.
Blauwkleurige design vaas, zgn. “ Swimsuit”, ontwerper: Kjell Engma, voor: Kosta Boda, h. 31 cm. ...[more]
2 design vases
Stel dikglazen designvazen, zwart en wit, 21e eeuw, h. 37 cm.
Madagascar deels gele dikglazen schaal, gesigneerd: Gunnel Sahlin, voor: Kosta Boda, h. 15 cm.
Blauw dikglazen designschaal, op rode voet, ontwerp: Goran Warff (1938-2022), voor: Kosta Boda, gesigneerd en genummerd onderzijde, diam. 26 cm.
Stel blauw dikglazen designschalen, ontwerp: Goran Warff, voor: Kosta Boda, diam 31 cm.
Meerkleurig dikglazen designschaal, ontwerper: Bertil Vallien, voor: Kosta Boda, diam. 28 cm.
Stel design meerkleurig dikglazen design vazen, door: Novica Collection Brazil, h. 33 cm.
2 design vases
Lot van 2 dikglazen deels roodkleurige designvazen, h. 36 en 24 cm.
Dikglazen designschaal, ontwerp: Goran Warff, voor: Kosta Boda, gesigneerd en genummerd, diam. 33 cm.
Deels blauwkleurige dikglazen kalebasvormige designsiervaas, ontwerp: Klas Goran Tinback, voor Maleras, gesigneerd en genummerd, h. 34 cm.
Dikglazen deels oranje designbokaal, ontwerp: Kjell Engman, voor: Kosta Boda, diam. 28 cm.
Stel dikglazen designvazen, groen en geel kleurig, Novica Collection Brazil, 1x sticker, h. 24 en 27 cm.
Lot van 2 dikglazen deels bruinkleurige designvazen, w.o. Goran Warff voor Kosta Boda, h. 32 en 25 cm.
Deels blauw dikglazen design vaas, ontwerp: Gunnel Sahlin, voor: Kosta Boda, gesigneerd en genummerd, h. 28 cm.
Deels roodkleurige dikglazen designvaas, fabrikant: Novica Collection Brazil, h. 28 cm.
Dikglazen meerkleurige designvaas, ontwerp: Kjell Engman, voor: Kosta Boda, gesigneerd en genummerd, h. 51 cm. ...[more]
Dikglazen design schaal, otnwerp: Goran Warff, voor Kosta Boda, gesigneerd en genummerd, diam. 43 cm. ...[more]
Deels matglazen designschaal met figuren, ontwerper: Maria Branzell, voor: Nybro Glasbruk, gesigneerd, diam. 37 cm.
2 dikglazen deels blauwkleurige vazen, ontwerp: Goran Warff, voor: Kosta Boda, gesigneerd en genummerd, h. 25 en 22 cm.
Deels oranje dikglazen cilindervormige designvaas, ontwerp: Anna Ehrner, voor: Kosta Boda, gesigneerd en genummerd, h. 34 cm.
3 design dishes, Nybro Glasbruk
Serie van 3 dikglazen designschotels, wit en zwart, met minimalistisch decor, door: Nybro Glasbruk, 1x gesigneerd, diam. 36,5 cm.
set of 2 glass objects, apples
Stel glazen sierobjecten in de vorm van appels, h. 18 cm.
Lot van gemateerde en zwart geëmailleerde bloem Lalique France, diam. 10,6 cm. en een helder kristallen Baccarat vlinder, h. 7 cm.
Mieke Groot (1949-)Abstracte kleurige vaas, gesigneerd op de bodem, h. 33 cm.
Green glass bowl with red rim
Groen glazen kom met rode rand, onduidelijk gesigneerd en gedateerd '98 op de bodem, h. 11,5, diam. 17,5 cm.
Set red ceramic design vases
Stel rood keramieken designvazen, beide onduidelijk gesigneerd met monogram op bodem, 1x in houder, h. 51 en 12 cm.
Dikglazen meerkleurige schaal met figuur, ontwerp: Bertin Vallien, serie: Peacock, voor: Kosta Boda, gesigneerd en genummerd, diam. 38 cm.
39 Los(e)/Seite