7 Los(e)
7 Los(e)/Seite
Los 526
Art Deco 3 light hanging lamp
Art Deco 3-lichts hanglamp met opaline kap, h. 85 cm. (randschilfers).
Deels koperen Art Deco schoollamp met glazen kap, ca. 1925, h. 130 cm.
Los 593
Chromed metal Vintage table lamp
Verchroomd metalen vintage tafellamp met wit glazen kegelkap op ronde voet, h. 40 cm.
Verchroomde tafellamp met wit glazen kap, h. 33 cm.
Los 595
Copper Art Nouveau table lamp
Koperen Art Nouveau tafellamp met gematteerd glazen kap, h. 46 cm.
Los 674
Set copper 5-light hanging lamps
Stel koperen 5-lichts hanglamp met witopaline bollen, h. 170 cm.
Art Deco lamp met pâte de verre glazen kap gemerkt Schneider, met bronzen voet, bloem en bladermotieven, ca. 1930, h. 34 cm.
7 Los(e)/Seite