19 Los(e)/Seite
Bronzen sculptuur van dame, gemonteerd op marmeren basement, h. 40 cm.
Bronzen sculptuur van moeder met kind, h. 18 cm.
Bronzen sculptuur van vrouwen torso, h. 42 cm.
Bronzen Art Deco-stijl sculptuur van een kat, h. 46 cm.
Bronzen sculptuur van steigerend paard, ongesigneerd, h. 14 cm.
Hélène van Dongen (1948-)Keramieken deels geglazuurde sculptuur op sokkel. Getiteld 'vrucht', h. 28, b. 22 cm. Aankoopfactuur aanwezig.
Ceramic partly glazed sculpture
Hélène van Dongen (1948-)Keramieken deels geglazuurde sculptuur, gemonogrammeerd op onderzijde, h. 27, b. 23 cm.
Luik, Hieke, 'Vieren opnieuw'
Diem, Peter, Sculpture of cow
Peter Diem (1945-)Sculptuur van koe, gesigneerd op de buik, hars 13/125, 30 x 21 x 10 cm.
Diem, Peter, Cow sculpture
Peter Diem (1945-)Sculptuur van koe, gesigneerd op de buik, hars 43/125, 30 x 21 x 10 cm.
Diem, Peter, Cow sculpture
Peter Diem (1945-)Sculptuur van koe, gesigneerd op de buik, hars 102/125, 30 x 21 x 10 cm.
White marble cup
Witmarmeren kopje, renaissance stijl, ongesigneerd 20e eeuw, h. 27 cm.
Gustave Henri Colin (1828-1910)Bronzen sculptuur, de stuurman en zijn sloep, op zwart geverfd houten blok, gesigneerd G. COLIN, h. 62 cm.
Sandstone sculpture of mare and foal
Zandstenen sculptuur van merrie en veulen, h. 36 cm.
19 Los(e)/Seite