5 Los(e)/Seite
Chimney mirror
Schoorsteenspiegel in Louis Philippe vergulde lijst met schelp en bloemen, Frankrijk, 19e eeuw, 180 x 125 cm. (lijst met schilfers)
Halspiegel in mahonie lijst geflankeerd door pilasters op console, eind 19e eeuw, h. 220, br. 77, d. 32 cm.
Facetgeslepen spiegel in Empire-stijl gekleurde lijst met 2 zwanen in kuif, 20e eeuw, 200 x 135 cm.
Mahogany mirror
Mahonie spiegel met een geverfd gipsen classicistische voorstelling van vrouw met engel, 19e eeuw, 160 x 72 cm.
Rechthoekige spiegel in goudlak lijst met reliëf van wapenschild en pilasters, h. 110, br. 227 cm. (lijst met beschadigingen en glas verweerd).
5 Los(e)/Seite