32 Los(e)/Seite
Mahonie ledikant met getortste pilaren en lattenbodem, h. 163, br. 143 cm.
Stel mahonie etagère bijzettafels op deels gestoken poten, h. 84, br. 55, d. 55 cm. (lakschade aan blad).
Met mahonie belijmde Louis XVI-stijl commode onder marmeren blad met 3 laden en afgezet met bronzen beslag, h. 73, br. 49, d. 43 cm.
Mahonie Victoriaanse commode met 3 laden, afgezet met ronde trekgrepen, Schotland ca. 1880, h. 91, br. 92, d. 53 cm.
Zwartlak houten Dagobert stoel met losse kussen, 19e eeuw
Eiken gateleg table met lade, Engeland 20e eeuw, h. 75, l. 188, d. 122 cm. ...[more]
Eiken dekenkist met houtsnijwerk van rozetten en cirkels, 18e eeuw, h. 66, br. 128, d. 57 cm. ...[more]
Mahonie Georgiaan klaptafel
Mahonie Georgiaan klaptafel met rond blad op 3-sprant, Engeland eind 18e eeuw, h. 74, diam. 76 cm.
Clubfauteuil bekleed met bruin leder rustend op houten blokpoten.
Tabouret met klepzitting bekleed met bruin schapenleder.
Mahogany sofa
Mahonie Biedermeier bank met gestoken kuif en bekleed met rood velours, 19e eeuw.
Eikenhouten pottenkastje
Eikenhouten pottenkastje met roffeldeurtje en lade, Holland, ca. 1800, h. 68, b. 44, d. 33 cm. Gebruikte staat
Oak buffet
Beschilderd eiken hoekkast versierd met kuif met boven en onder 2 deuren, eind 18e eeuw , h. 230 cm.
Mahogany magazine rack
Mahonie lectuurbak, zgn. Canterbury, met lade op koperen wieltjes.
Mahogany penant cupboard
Mahonie penantkast met lade en twee deuren, 19e eeuw, h. 97, br. 97, d. 40 cm.
Mahogany bench
Mahonie bank versierd met snijwerk in de flanken en bekleed met geel velours, 19e eeuw
Set Dagobert armchairs
Black polished wooden canopy bed
Zwart gepolitoerd houten hemelbed met gedraaide pilaren, h. 295, br. 166 cm., hierbij een bedbodem van Douxe Luxury, 203 x 154 cm. (1 poot defect)
Oak box, 18th century
Eiken dekenkist met 4 frontpanelen, 18e eeuw, h. 59, br. 127, d. 63 cm. ...[more]
Met noten belijmde Art Deco-stijl commode met 5 laden afgezet met verchroomde trekgrepen, h. 124, br. 60, d. 44 cm.
Grenenhouten servieskast met 2 vensterdeuren, 2 laden en 2 paneeldeuren, eind 19e eeuw, h. 204, b. 109, d. 53 cm. (verfresten).
Art Deco-style desk
Met wortelnoten belijmde Art Deco-stijl bureau met lade en 8 zwartlak laden onder zwartlak houten blad, h. 88, bladmaat 160 x 80 cm.
Met wortelnoten belijmde Art Deco-stijl ronde salontafel, h. 64, diam. 60 cm.
Met noten belijmde Art Deco-stijl ronde salontafel, h. 62, diam. 60 cm.
Met noten belijmde Art Deco-stijl ronde salontafel op blokpoot, h. 61, diam. 82 cm.
32 Los(e)/Seite