5 Los(e)/Seite
Pendulum clock
Pendule in zwart marmeren kast met blauw emaille cijferring en bekroond door bronzen sfinxen, "retour d'Egypte", Frankrijk ca. 1900, h. 40 cm.
Pair of black marble mantelpieces
Stel zwart marmeren schouwstukken met vergulde figuren in Romeinse herdenkingstempel, Italie eind 19e eeuw, h. 36,5 cm. (2x).
Oeil de Boeuf wandklok, zgn. ossenoog met parelmoer ingelegde kast en emaille wijzerplaat, Frankrijk ca. 1880, 61 x 49 cm.
Partly bronze mantel clock
Deels bronzen pendule bekroond met lecture en boeken, op marmeren basement, met medallions waarin afbeelding van echtpaar, 19e eeuw, h. 37 cm.
5 Los(e)/Seite