16 Los(e)/Seite
Aardewerk Delftse schotel met decor van bloemen en insekten en gele lip, Holland 18e eeuw, diam. 35 cm. (randschilfers).
Aardewerk 6-delig mangaan tegeltableau met afbeelding van krijgsheer te paard in houten kader, 18e eeuw, 37 x 25 cm. (gebroken).
Series of 4 cups and saucers
3 porcelain Herend Vases
Lot van 3 porseleinen Herend vazen met goudlak banddecoratie op klauwpoten, h. 18, diam. 20 cm. en h. 10, br. 15 x 10 cm., Hongerije.
4 porcelain Herend vases
3 porcelain Herend vases, Hungary
Lot van 3 porseleinen Herend vazen met banddecoratie op klauwpoten, h. 13 en h. 10 cm., Hongerije.
Ca. 77 delen porseleinen Herend servies met Apponyi groen decor, w.o. thee- en koffieservies, dekselschalen en kop en schotels.
110 parts Wedgwood service
Set Delft blue pottery plaques
Stel Delfts blauw aardewerk plaquettes met decor van Amsterdams grachtgezicht, gemerkt achterzijde, h. 50, br. 35 cm.
Earthenware set, Agreste
Aardewerk servies, bestaande uit grote en kleine borden, model: Agreste, door: SARREGUEMINES, Frankrijk eerste helft 20e eeuw.
Zamak tazza
Zamak tazza met Japans porseleinen schotel bekroond met kinderen, 20e eeuw, h. 56, diam 46 cm.
16 Los(e)/Seite