4 Los(e)
4 Los(e)/Seite
Los 3082
Concrete garden sculpture
Betonnen tuinsculptuur van Indonesisch demon met zwaard, h. 60 cm. ...[more]
Coromandel gestoken sculptuur van buste, van Indonesische dame, gesigneerd onderzijde, Bali 20e eeuw, h. 16 cm.
Lot van 2 gestoken jadeiet sculpturen van paarden, China, 20e eeuw, h. 21 en 12 cm.
Los 3382
Wooden carved sculpture of Yogi
Houten gestoken sculptuur van Yogi, Bali 20e eeuw, h. 46 cm.
4 Los(e)/Seite