29 Los(e)/Seite
Kutani ceramic sculpture of Daruma
Kutani keramiek sculptuur van Daruma, de grondlegger van het Zen Boeddhisme, Japan Tiasho periode (1912-1926), h. 47 cm.
Stel bronzen met cloisonné ingelegde vaasjes gedecoreerd met bloeiende bloemen en bomen, ingelegd met zilverdraad, Japan Meiji periode, h. 13 cm.
Bronze Buddha
Bronzen Boedha, 17e/18e eeuw, vermoedelijk Thailand, h. 12 cm. ...[more]
Bronze maroon patinated 3-lobed vase
Bronze sculpture India
Bronzen sculptuur van Khandoba (Shiva) en Mhalsa (Parvati) te paard, India, h. 9 cm.
Bronzen sculptuur van gevleugelde Garuda, India, h. 10 cm.
Black rectangular Bizen ceramic dish
Kris Carita luk 25 in Gayaman Solo schede, met geelkoperen overschede, Pendok Blewah, Java, Indonesië, l. 49 cm.
Kris Tilam Upih in houten Pelet Gayaman Solo schede met zilveren Pendok, Java Indonesië.
Lot of two krises
Lot van twee krissen, Yogyakarta en Surakarta, met Madura greep, Java, Indonesië.
Bronze shield Atjeh
Bronzen schild Atjeh, Sumatra, Indonesië, diam. 33 cm.
6-slags kamerscherm met gedrukte bloempanelen, Japan 20e eeuw, h. 110, br. 270 cm.
Travel box, India
Reiskist met polychroom decor van figuren afgezet met ijzeren sluitwerk, India, h. 39, br. 68, d. 40 cm.
Silk embroidered kimono
Zijden geborduurde kimono met gouddraad, Japan (hierbij 2 boeken over Kimono).
Schildering Krishna en Radha in een paradijstuin, India 19e eeuw, gouache op papier met goud opgehoogd, 20 x 15 cm.
9 woodcuts, Japan
Lot van 9 houtsnedes, w.o. triptiek met figuren in tuin, Japan Meiji-periode (1868-1912). (diverse kwaliteit)
Houtsnede met decor van vrouw bij thee ceremonie, gesigneerd Yoshharu (1828-1888), Japan, Meiji-periode, 33 x 22 cm.
Lot van 5 houtsnedes met afbeeldingen van toneelspeler en geisha's, Japan, Meiji periode (1868-1912). (diverse kwaliteit).
Lot van 6 houtsnedes met afbeeldingen van toneelspeler en geisha's, Japan, Meiji periode (1868-1912), (diverse kwaliteit) ...[more]
Lot van 5 houtsnedes met afbeeldingen van Samoerai, Japan Meiji, periode (1868-1912), (diverse kwaliteit).
Lot of 5 woodcuts, Japan
5 woodcuts depicting samurai, Japan
Lot van 5 houtsnedes met afbeeldingen van Samoerai, Japan, Meiji periode (1868-1912), (diverse kwaliteit)
Travel chest China 20th century
Reiskist omtrokken met bruin leder en afgezet met bronzen sluitwerk, China 20e eeuw, h. 28, br. 80, d. 50 cm.
Beschildering op papier van een voorouderportret van man en vrouw als keizer en keizerin, laat Qing-periode 1880-1910, h. 150, br. 102 cm.
29 Los(e)/Seite