18 Los(e)/Seite
Lodewijk Antonius Sengers (1896-1956)Dame op stoel, gesigneerd r.o., doek 108 x 78 cm. (verfschade)
Jan Korthals (1916-1972)Straatgezicht te Amsterdam, gesigneerd l.o., doek, 60,5 x 45 cm.
Noltee, Cor, Seated nude
Cor Noltee (1903-1967)Zittend naakt, gesigneerd r.o., aquarel 37 x 25 cm.
Ger Doornink (1949-)Portret van dame "Honestly", verso gesigneerd, gemengde techniek op doek 120 x 100 cm.
Schouten, Niels, "The Sea"
Niels Schouten (1959-)"De Zee", gemonogrammeerd l.o., doek 100 x 150 cm. Aankoopfactuur aanwezig.
Diane ThiryAbstracte compositie, getiteld "land des tijds", gemengde techniek, doek 52 x 40 cm.
Hassel, Ad van, Abstract composition
Ad van Hassel (1953-)Abstracte compositie, getiteld: "alleen maar gelukkig", gesigneerd m.o. Geschilderd achter plexiglas 90 x 60 cm.
Ad van Hassel (1953-)Twee koppen, getiteld: "After party", gesigneerd m.o. Geschilderd achter plexiglas 100 x 71,5 cm.
Hassel, Ad van, Three heads
Ad van Hassel (1953-)Drie koppen, gesigneerd, l.o. Geschilderd achter plexiglas 73 x 120 cm.
Heyboer, Anton, Chicken
Anton Heyboer (1924-2005)Kip, aquarel op papier, gesigneerd m.o., 29 x 20 cm.
Spaans, Peter, Quadriptych
Peter Spaans (1953-)Vierluik, abstracte composities, getiteld: "Compositie van de stad in blauw en geel", pastel op board, 60 x 50 cm.
Houten Erik van, Cows
Erik van HoutenKoeien aan de waterkant in metalen lijst, gesigneerd en gedateerd '96 l.o., doek 100 x 100 cm.
Klashorst, Peter, Thai Lady
Peter Klashorst (1957-)Thai Lady, gedateerd '23 en gesigneerd r.o., gemengde techniek 29 x 41 cm.
Irvin Albert, Abstract composition
Albert Irvin (1922-2015)Abstracte compositie, gedateerd '86 en gesigneerd r.b., gemengde techniek op papier, 56 x 79 cm. (Spacer in lijst zit los)
Painting: 'The last shell'
Adrianus van Zeegen (1881-1966)Geabstraheerde boom, gedateerd 1915 en gesigneerd r.o., doek 46 x 33 cm.
Gonzho, Portrait of an old lady
Francisco González Diez (Jaen) Gonzho, (1967-)Portret van oude dame, gedateerd '18 en gesigneerd l.o., doek 80 x 60 cm.
18 Los(e)/Seite