3 Los(e)
3 Los(e)/Seite
Los 803
Bronze figurine standing boy
Bronzen beeldje staand jongetje met pet op zwart marmeren voetstuk, gesigneerd, 20e eeuwse gieting, h. 32,5 cm.
Lot goudwerk waarbij trouwringen en ring, br. gew. 11 gr. Div. kwal.
Los 2222
Lot of jewellery
Lot sieraden waarbij zilveren broches en kralen colliers. Div. kwal.
3 Los(e)/Seite