28 Los(e)/Seite
Still life with fruit
Piet, van Boxel (1912-2001)Stilleven met fruit, ei en tinnen kan, gesigneerd r.o., doek 38 x 48 cm.
Garnalenvissers op het strand, gemonogrammeerd J.v.h.S. l.o., board 58 x 78 cm.
Bruno Monvoisin (1953-)'Le Turlut de la Tulipe Hirsute', gesigneerd r.o., doek
Painting: Tulips in vase
Tulpen in vaas, onduidelijk gesigneerd F. Fritacky? r.o., board 50 x 62 cm.
Arkema, Karel, Abstract composition
Karel Arkema (1901-1965)Abstracte compositie, gesigneerd en gedateerd '60 r.o., gemengde techniek op spaanplaat 46 x 57 cm.
Willem den Ouden (1928-)Rivierlanschap nummer 5, gesigneerd en gedateerd '83 l.o., board 50 x 60 cm.
Klement, Fon, 'La Bouteille Rouge'
Fon Klement (1930-2000)'La Bouteille Rouge', gesigneerd en gedateerd '93 r.o., zeefdruk 93/125, 50 x 50 cm.
Peter Langenberg (1940-)Zonder titel (P.818), gesigneerd m.o., gemengde techniek 47 x 60 cm.
Chan, Dominique, Painted wooden lamp
Dominique Chan (1950-)Beschilderde houten lamp in vorm van een palmboom, gesigneerd op de voet, h. 125, b. 60 cm.
Eugene Brands (1913-2002)"Rouge et Noir", verso gedateerd "1993" en gesigneerd, gouache op taartdoos van banketbakkerij Dezi, 32 x 33 cm.
Brands, Eugene, Descending sun
Eugene Brands (1913-2002)Dalende zon, gemonogrammeerd E.B., gouache, 49 x 63 cm.
Heyboer, Anton, portrait of lady
Anton Heyboer (1924-2005)Portret van dame met tekst, gesigneerd m.o., houtskool op papier 40 x 30 cm.
Ploeger, Rabbo, Wild Poppies
Rabbo Ploeger (1948-)Wild Poppies, gesigneerd r.o., doek 49 x 39 cm.
Ploeger, Rabbo, Earth
Rabbo Ploeger (1948-)Earth, gesigneerd verso, doek 2-luik, 50 x 40 cm.
Smodices, Erich: 'Le Monde'
Erich Smodics (1941-)'Le Monde', gesigneerd en gedateerd '69 r.o., gemengde techniek board 50 x 57 cm.
Klazen, Pieter, fruit still life
Pieter Klazen (1949-)Fruitstilleven, gesigneerd en gedateerd 2002 l.o., olie op papier 18,5 x 19,5 cm.
Pieter Klazen (1949-)Fruitstilleven, gesigneerd en gedateerd "2003", l.o., olie op papier 19 x 26,5 cm.
Ivan Rabuzin (1921-2008)3 bloemen in landschap, gesigneerd en gedateerd 1974 l.o., doek 48 x 59 cm.
Denies, Ely, Water and autumn
Ely Denies Water en herfst, gesigneerd l.o., acryl op doek 79 x 59 cm.
Inez Creuwels (1945-)Compositie in zwart en rood, gedateerd "'03" en gesigneerd r.o., gemengde techniek 1/15, 50 x 40 cm.
Baumann, Ernst, Nude
Ernst Baumann (1909-1992)Naakt, gemonogrammeerd en gedateerd "15-07-2008" r.o., gouache 35 x 27 cm.
Harpenau, Patty, 'Indian Claude'
Haan Wim de, "Meum est propositum"
Wim de Haan (1913-1967)'Meum est propositum', gesigneerd en gedateerd '65 r.o., oostindische inkt 51 x 78 cm.
Weerden, Jan van, Indian landscape
Jan van Weerden (1905-1975)Indisch landschap, gesigneerd r.o., doek 40 x 50 cm.
Gonzho
Francisco González Diez (Jaen) Gonzho, (1967-)"Muchacho con Sombrero", gedateerd '18 en gesigneerd l.o., doek 80 x 60 cm.
Figurative painting
De Wit, Figuratief, gesigneerd r.o., doek 54 x 74 cm.
Stilleven van het meisje met de parel, ongesigneerd, doek 53 x 82 cm.
Kelder, Toon, Abstract composition
Toon Kelder (1894-1973)Abstracte compositie, gesigneerd en gedateerd '70, r.o., zwarte inkt op papier 75 x 86 cm.
28 Los(e)/Seite