4 Los(e)
4 Los(e)/Seite
Joan Miro (1893-1983)Zonder titel uit 'A Toute epreuve'' (1958), gesigneerd in plaat, sjabloon/velijnpapier 23 x 13 cm.
Joseph Beuys (1921-1986)Vier gesigneerde uitnodigingen en een stuk vilt met 'Braunkreuz', ingelijst 50 x 32 cm.
Los 1756
Kley, Theo, 'Droombeelden'
Theo Kley (1936-2022)'Droombeelden', gesigneerd r.o., gemengde techniek 34 x 26 cm. Hierbij twee etsen van Jan Montijn en Jamper Voets.
Jean-Pierre (Yvaral) Vasarely (1934-2002)Portret van Victor Vasarely, gesigneerd r.o., zeefdruk, E.A., 80 x 70 cm. (glasbreukje l.o.)
4 Los(e)/Seite