- Art Deco ;Klassiek Europees Curiosa ; (1)
- Art Deco ;Sculpturen ; (1)
- Aziatica;Sculpturen ; (1)
- Design;Klokken en Barometers; (1)
- Europees Aardewerk & Porselein; (8)
- Europees Aardewerk & Porselein;Keramiek; (1)
- Europees Aardewerk & Porselein;Keramiek;Klassiek Europees Curiosa ; (1)
- Europees Aardewerk & Porselein;Keramiek;Modern Glas en Keramiek ; (1)
- Europees Aardewerk & Porselein;Klassiek Europees Curiosa ; (16)
- Europees Aardewerk & Porselein;Klassiek Europees Curiosa ;Serviezen ; (1)
- Europees Aardewerk & Porselein;Serviezen ; (1)
- Keramiek;Klassiek Europees Curiosa ;Serviezen ; (1)
- Klassiek Europees Curiosa ; (31)
- Klassiek Europees Curiosa ;Klassieke Meubelen ;Spiegels; (1)
- Klassiek Europees Curiosa ;Klokken en Barometers; (5)
- Klassiek Europees Curiosa ;Muziekinstrumenten; (1)
- Klassiek Europees Curiosa ;Religieus ; (11)
- Klassiek Europees Curiosa ;Sculpturen ; (6)
- Klassiek Europees Curiosa ;Verlichting ; (4)
- Klassieke Meubelen ;Sculpturen ; (1)
- Klokken en Barometers; (7)
- Modern Glas en Keramiek ; (1)
- Modern Glas en Keramiek ;Sculpturen ; (1)
- Moderne en Hedendaagse kunst; (1)
- Moderne en Hedendaagse kunst;Sculpturen ; (1)
- Sculpturen ; (3)
- Spiegels; (1)
- Verlichting ; (10)
119 Los(e)/Seite
Black forest jewelery box
Black forest juwelenkistje met houtsnijwerk van florale motieven, 14 x 25 x 17 cm.
Set copper one-light candlesticks
Stel koperen 1-lichts kandelaars op gedraaide voet, England, h. 30 cm.
Cast iron pierced window ornament
Gietijzeren ajourbewerkt raamornament met afbeelding van ruiter te paard, 23 x 31 cm.
Bronze smooth mortar
Bronzen gladde vijzel met ingeslagen letters onderzijde en genummerd 4, h. 12, diam. 14 cm. en bronzen stampel, 18e eeuw.
White marble cup
Witmarmeren kopje, renaissance stijl, ongesigneerd 20e eeuw, h. 27 cm.
Reisklokje Gubelin 17 Jewells Swiss made, 2,8 cm., in doosje.
Black lacquer box
Zwartlak lakdoos met handbeschilderde polychroom voorstelling van krijgers in paard en slee, Rusland, 25 x 16 x 10 cm. ...[more]
Set brass five-light candlesticks
Stel messing 5-lichts kandelaars versierd met blad en bloemmotieven, h. 32 cm.
Liqueur cellarette
Pallisander houten likeurkeldertje met interieur van vier stopkaraffen en 12 diverse likeurglaasjes. h. 25, br. 30, d. 21 cm. (zonder sleutel).
Bronzen gietmal uit 2 delen voor het gieten van Jacobschelpen, 19e eeuw of ouder, herkomst onbekend, 17 x 15 x 5 cm. ...[more]
Serie van 8 Biot glazen wijnglazen met groene kelk, onduidelijk gesigneerd, h. 16 en 14 cm.
Series of 4 earthenware plates
Aardewerk Delftse schotel met decor van bloemen en insekten en gele lip, Holland 18e eeuw, diam. 35 cm. (randschilfers).
Lot of 11 earthenware tiles
Lot van 11 aardewerk tegels, w.o. blauw, mangaan, figuren, landschap en bijbelse voorstelling, Delft 18e eeuw. (Diverse kwaliteit).
Aardewerk 6-delig mangaan tegeltableau met afbeelding van krijgsheer te paard in houten kader, 18e eeuw, 37 x 25 cm. (gebroken).
Aardewerk mangaan 6-delig tegeltableau met afbeelding van urnvaas met figuur en profil in medaillion in houten kader, 18e eeuw, 36 x 25 cm.
Kobaltblauw en verguld porseleinen Empire kop en schotel met beschilderd decor van figuren te paard in landschap, Frankrijk 19e eeuw.
Porcelain coffee set
Series of 4 cups and saucers
3 porcelain Herend Vases
Lot van 3 porseleinen Herend vazen met goudlak banddecoratie op klauwpoten, h. 18, diam. 20 cm. en h. 10, br. 15 x 10 cm., Hongerije.
4 porcelain Herend vases
Porcelain Herend smoking set
3 porcelain Herend vases, Hungary
Lot van 3 porseleinen Herend vazen met banddecoratie op klauwpoten, h. 13 en h. 10 cm., Hongerije.
110 parts Wedgwood service
Bronzen en emaille reisikoon, Rusland 19e eeuw, 10 x 9,5 cm.
Bronzen en emaille kruisikoon, Rusland 19e eeuw, 17 x 11 cm.
Bronzen en emaille reisikoon, Rusland 19e eeuw, 11 x 10 cm.
Bronzen 4 slags reisikoon, Rusland 19e eeuw, 18 x 41 cm.
Wooden icon depicting Mother of God
Houten ikoon met voorstelling van Moeder van God, Rusland 19e eeuw, 32,5 x 26 cm. (verfverlies).
Ikoon met afbeelding van St. Joris en de draak, onduidelijk gesigneerd L. v.d. Kooy? r.o., 30 x 25 cm.
Stoneware Bartmann jug
Steengoed baardmankruik met zoutglazuur, Raeren of Frechen, Duitsland ca. 1700, h. 45 cm. (barsten).
Lot van 3 bronzen reisikonen, als hanger, Rusland 19e eeuw., h. 11, 7 en 4 cm.
Bronzen reisicoon met reliëfafbeelding van Joris en de draak, met inscriptie, 7 x 5 cm. (op standaardje).
Silver-plated Ketum cutlery
49 parts tableware, Villeroy & Boch
3-piece clock set
Gustave Henri Colin (1828-1910)Bronzen sculptuur, de stuurman en zijn sloep, op zwart geverfd houten blok, gesigneerd G. COLIN, h. 62 cm.
Wooden cello with bow
Houten cello, h. 125 cm., met strijkstok, onduidelijk gestempeld, l. 71 cm.
Collection of various wooden objects
Black wooden column clock
Mahogany box, 19th century
Mahonie dekselkist met onder klep opbergruimte en lade met bronzen beslag en 2 grepen, 19e eeuw, h. 21, br. 52, d. 26 cm.
Extensive porcelain service
Uitgebreid porseleinen servies met afbeelding van portretten, afgezet met reliëf, w.o. borden, dien en dekschalen (div. kwal.)
Copper 2-light Bouillotte lamp
Koperen 2-lichts Bouillotte lamp met bruin beschilderde verstelbare kap, h. 41 cm. ...[more]
Wooden ship model of flat bottom
Houten scheepsmodel van platbodem, UK239, met stoffen zeilen, h. 79 cm. (incompleet).
Pendulum clock
Pendule in zwart marmeren kast met blauw emaille cijferring en bekroond door bronzen sfinxen, "retour d'Egypte", Frankrijk ca. 1900, h. 40 cm.
Bronze bust Diane
Bronzen buste Diane, naar Houdon, Ron Bullio 1872, Societe des bronzes, 19e eeuw, h. 54 cm.
Pair of black marble mantelpieces
Stel zwart marmeren schouwstukken met vergulde figuren in Romeinse herdenkingstempel, Italie eind 19e eeuw, h. 36,5 cm. (2x).
Table clock in oak veneered case
119 Los(e)/Seite