37 Los(e)/Seite
Herman Brood (1946-2001)"Zelfportret met hoed". Sculptuur, gesigneerd, epoxy 20 x 23 x 10 cm.
Brood, Herman, "Horse Power"
Herman Brood (1946-2001)"Horse Power". Sculptuur, gesigneerd, epoxy 24 x 7 x 37 cm.
Herman Brood (1946-2001)"De Huzaar". Sculptuur, gesigneerd, epoxy 24 x 13 x 18 cm.
Amati, Luigi, 'Dedication'
Luigi Amati (1940-)'Toewijding', gesigneerd en genummerd 03/20, bronzen sculptuur 24 cm.
Bronzen sculptuur van man te paard, gesigneerd op voet met icoon, G van Wolf?, h. 19 cm.
Frank Letterie (1931-)Drie galopperende paarden met ruiters, genummerd bodem 2?/12, bronzen sculptuur op houten sokkel h. 19 cm.
Bronze sculpture of show jumper
Bronzen sculptuur van springruiter op marmeren basement, ongesigneerd, h. 22 cm. ...[more]
Komhoff, Wim, Child on horseback
Wim KomhoffKindje te paard, bronzen sculptuur op marmeren sokkel, h. 29 cm.
Carla Klein (1943-)'Tweespan' (serie Gli Etruschi), 'Trojka' en '3 paarden', bronzen penningen diam. 8 cm.
Katsuki , Liane, 'The Seasons'
Liane Katsuki 'The Seasons', gesigneerd bodem, bronzen sculptuur, oplage 2/100, h. 11 cm.
Bronze sculpture of a figure
Bronzen sculptuur van figuur, onduidelijk gesigneerd, oplage 8/8, voorzien van gietersmerk onderzijde, h. 14 cm. ...[more]
Opgerold lint, stalen plastiek met roodlaque, diam. 10 cm.
Bronze sculpture of reclining nude
Bronzen sculptuur van liggend naakt op marmeren basement, ongesigneerd, h. 13 cm.
Jissy KeuenhofBronzen penning met reliëf van 'Vlinder', diam. 10 cm.
Bronze sculpture seated nude
Bronzen sculptuur, zittende naakte vrouw, niet gesigneerd, h. 20 cm.
Wagt, George van der, Sculpture
George van der Wagt (1921-2007)Sculptuur, getiteld: Stenen man. Gemonogrammeerd onderzijde. Franse kalksteen 36 x 12 x 10 cm.
Bronze head of a woman on
Bronzen kop vrouw op zwart stenen sokkel, niet gesigneerd, h. incl. sokkel 36 cm.
Lies Lobatto (1918-2014)Beer met cello, bronzen sculptuur, gesigneerd met initialen L.L en gedateerd '85 linksvoor, h. 41 cm. (incl. boek)
Standing bronze nude woman
Staande bronzen naakte vrouw op zwart stenen sokkel, gesigneerd en gedateerd JC '86, h. 43,5 cm.
Lia van Vugt (1945-)Staande vrouw, bronzen sculptuur, gesigneerd Lia v. V., h. 40 cm.
Hassel, Ad van, Dragon sculpture
Ad van Hassel (1953-)Draak, sculptuur, plexiglas 32 x 90 x 10 cm. (restauratie)
Ad van Hassel (1953-)"Tandenborstel". Sculptuur, plexiglas 70 x 7 x 6 cm.
Hassel, Ad van, Clown, sculpture.
Ad van Hassel (1953-)Clown, sculptuur, plexiglas 50 x 43 x 13 cm.
Ad van Hassel (1953-)Verliefd stel, sculptuur, plexiglas 40 x 45 x 8 cm.
Hassel, Ad van, "Homage to Mondrian"
Ad van Hassel (1953-)"Homage to Mondriaan" Candy toffee. Plexiglas 72 x 21 x 11 cm.
Ad van Hassel (1953-)"Homage to Jackson Pollock" Candy toffee. Plexiglas 33 x 10 x 5 cm.
Ad van Hassel (1953-)"Homage to Jackson Pollack" Candy toffee. Plexiglas 55 x 18 x 11 cm.
Hassel, Ad van, "Clown" sculpture
Ad van Hassel (1953-)"Clown" sculptuur, plexiglas 55 x 65 x 12 cm.
Ad van Hassel (1953-)Clown, sculptuur. Plexiglas, 41 x 36 x 8 cm.
Ad van Hassel (1953-)"Liquid wall 500 euro", verso gesigneerd en gedateerd 2018. Plexiglas 47 x 83 cm.
Ad van Hassel (1953-)Liquid wall 100 dollar" Plexiglas 58 x 118 cm.
Kenan Avi, Flamingo Dancer
Avi Kenan (1951-)Bronzen sculptuur van Flamenco dancer, gesigneerd en gedateerd 1996 op voet, , h. 63 cm.
Kenan Avi, Ballerina
Avi Kenan (1951-)Ballerina, gesigneerd, bronzen sculptuur, h. 50 cm.
Bronzen sculptuur van Hora Dans, gemonteed op granieten basement, h. 25 cm.
Lageman Gerard, Early Cyclist
Gerard Lageman (1941-1989)Vroegtijdige Fietser, bronzen sculptuur, h. 35 cm.
Kenan Avi, Sulky
Avi Kenan (1951-)Bronzen sculptuur van paard voor sulky, gesigneerd en gedateerd 1990, h. 45 cm.
Swinkels Ad, 'No Title'
Ad SwinkelsGeen titel, keramiek sculptuur h. 33 cm.
37 Los(e)/Seite