54 Los(e)/Seite
Lorenzo Alessandri (1927-2000)'La Femma G. Dieu', spotprent, litho, 28 x 22 cm.
Horst, Antes, Figurative print
Antes Horst (1936-)Figuratief, gesigneerd r.o., litho 14/250, 31 x 23 cm.
Jonk, Nic, Reclining lady
Nic Jonk (1928-1994)Liggende dame, gesigneerd, r.o., litho 82 x 100 cm. Oplage: 106/195
Cremer, Jan, "wild horizon"
Jan Cremer (1940-)"Wild horizon" abtracte compositie, zeefdruk, 395/950, 54 x 37 cm.
Jan van der Zee (1898-1988)Abstracte compositie, gesigneerd en gedateerd '76 r.o., houtsnede op papier, Groninger Ploeg, 35 x 50 cm.
Geert Jan Buitenhuis (1945-)'Het kaptiaal de verleiding of de weg naar het hemelrijk', gesgineerd l.o., zeefdruk 55/100, 64 x 50 cm.
Appel, Karel, Figurative painting
Karel Appel (1921-2006)Figuratief 'Voor de Heer Perels met vriendschap', gesigneerd r.o., litho 32/60, 81 x 56 cm.
Anton Heyboer (1924-2005)Abstracte compositie, getiteld: "Confrontation", gesigneerd en gedateerd '84 m.o., ets, E.A., 120 x 85 cm.
Corneille (Cornelis Guillaume van Beverloo) (1922-2010)"Terra Mexicaine", gesigneerd r.o., litho 60 x 40 cm.
Montijn, Jan, Lot of 2 etchings
Jan Montijn (1924-2015)Lot van 2 etsen waarvan 1 aquatint. Gesigneerd r.o., 5/12 en 7/30. 50 x 35 cm.
Corneille, 'Dialogue D'oiseaux'
Corneille (Cornelis Guillaume van Beverloo) (1922-2010)"Dialogue D'oiseaux", gesigneerd/gedateerd l.b. '73, litho 65 x 50 cm.
Appel, Karel, Figurative print
Karel Appel (1921-2006)Figuratief, gesigneerd r.o., litho E.A., 37 x 52 cm.
Karel Appel (1921-2006)Figuratief, gesigneerd r.o., litho E.A. 37 x 52 cm.
Theo Wolvecamp (1925-1992)Abstracte compositie, gesigneerd en gedateerd '88 r.o., zeefdruk 53/150, 65 x 50 cm. Herkomst: Galerie OKK.
Visser, Carl, Composition in yellow
Carel Visser (1928-2015)Compositie in geel, gesigneerd en gedateerd 1976, m.o., houtsnede 7/190, 70 x 100 cm.
Corneille, 'Chanson d'amour'
Corneille (Cornelis Guillaume van Beverloo) (1922-2010)Chanson d'amour, gesigneerd en gedateerd '07, aquagravure E/A 14/15, 53 x 73 cm.
Heyboer, Anton, Abstract composition
Corneille, Lady with Peacock
Corneille (Cornelis Guillaume van Beverloo) (1922-2010)Dame met pauw, gesigneerd en gedateerd '80, litho 17/25, 70 x 47 cm.
Nieuwenhuys, Abstract composition
Constant Anton Nieuwenhuys (1920-2005)Abstracte compositie met blauw, rood en oranje, zeefdruk 13/100, 31 X 38 cm.
Krabbe, Jeroen, Abstract landscape
Jeroen Krabbe (1944-)Abstract landschap, gesigneerd r.o., genummerd l.o. 1/90, zeefdruk op papier, 64 x 52 cm.
Ad Arma (1954-)Abstracte compositie, getiteld: "Letter to a distant dream", gesigneerd r.o., ets, unicum, 75 x 100 cm.
Corneille, Untilted
Corneille (Cornelis Guillaume van Beverloo) (1922-2010)Zonder titel, gedateerd '86 en gesigneerd r.o., litho E.A. 6/20, 70 x 50 cm.
Etching 'Sleep'
'Sleep', onduidelijk gesigneerd r.o., ets 14/25, 32 x 42 cm.
Hannah Kockx (1943-)Lot van 2 etsen, getiteld: "double flame" en "seeing me", gesigneerd r.o., unica, 20 x 22 cm.
Peter Struycken (1939-)Abstracte compositie, gesigneerd l.o., zeefdruk 148/200, 50 x 50 cm.
Eveleens, Yolanda, Healing sleep
Yolanda EveleensHealing sleep, gesigneerd en gedateerd 1999, ets 1/35, 26 x 26 cm.
Series of 5 graphic works
Serie van 5 grafische werken waaronder Arty Grimm, deze serie is uitgegeven in opdracht van USG People als jaarlijks relatiegeschenk 2003 t/m 2009.
Lucebert, Man with dog in the sun
(Lubertus Jacobus Swaanswijk) Lucebert (1924-1994)Man met hond in de zon, gesigneerd r.o., zeefdruk 194/225, 39 x 53 cm.
Carel Willink (1900-1983)Terras met sculpturen, gesigneerd Sylvia Willink, litho 71/200, 46 x 52 cm.
Carel Willink (1900-1983)Terras met sculpturen w.o. Hercules, gesigneerd Sylvia Willink, litho 200/200, 46 x 52 cm.
Carel Willink (1900-1983)Tuin met sculpturen, gesigneerd Sylvia Willink, litho 35/200, 46 x 52 cm.
Jansen, Milk churn and landscape
Han Jansen (1931-1994)Melkbus en landschap, gesigneerd l.o., zeefdruk 10/ 40, 70 x 69 cm. (glas defect)
Cremer Jan, Tulips in purple
Jan Cremer (1940-)Tulpen in paars, gesigneerd en gedateerd '91 r.o. litho 13/60, 77 x 55 cm.
Cremer Jan, Tulips
Jan Cremer (1940-)Tulpen, gesigneerd en gedateerd '91 r.o. litho 52/60, 77 x 55 cm.
Engels, Astrid, Three heads
Astrid Engels (1941-)Drie hoofden, gesigneerd r.o., litho 249/275, 57 x 78 cm.
Cremer, Jan, Two hearts
Jan Cremer (1940-)Twee hartjes, gedateerd '91 en gesigneerd r.o., zeefdruk 47 x 62 cm.
Bohemen Kees van, Elephants
Kees van Bohemen (1928-1985)Olifanten, gesigneerd en gedateerd '76 r.o., zeefdruk 52/100, 70 x 50 cm.
Bruni Bruno, Flowers
Bruno Bruni (1935-)Bloemen, gesigneerd m.o., litho 72/480.
Bruni Bruno, Orchid
Bruno Bruni (1935-)Orchidee, gesigneerd r.o., litho 8/150.
Diederen Jef, Abstract
Jef Diederen (1921-1998)Abstract, pendant, gesigneerd en gedateerd '90, litho 6/10, 40 x 40 cm.
Morgan Cole, "Halfshot"
Cole Morgan (1950-)'Halfshot', gesigneerd en gedateerd '96 r.o., zeefdruk 150/150, 42 x 30 cm.
Andre Lanskoy (1902-1976)Abstracte compositie in geel, gesigneerd r.o., litho 50/100, 73 x 49 cm.
Reinier Lucassen (1938-)"Een gezellig hoekje" en "Stilleven met flesje Odol", beide gedateerd en gesigneerd, zeefdruk 64 x 59 en 56 x 45 cm.
Rob Scholte (1958-)Stel Ara's, gedateerd 1992 en gesigneerd r.o., zeefdruk 66/320, 60 x 80 cm.
Two abstract works, signed l.r
Martin Engelman (1924-1992)Twee abstracte werken, gesigneerd r.o., litho 126/190, 50 x 70 cm en 168/190, 47 x 66 cm.
'Saguttarius', boogschutter, gesigneerd r.o., houtsnede 50 x 32 cm.
Dolk Cees, Serie of 6 benches
Cees Dolk (1949-2016)Serie van 6 banken, gedateerd '91 en gesigneerd r.o., zeefdruk, alle werken zijn genummerd 39/50, 38x48 cm.
Breedveld Ada, Untitled
Ada Breedveld (1944-)Zonder titel, gedateerd 2000 en gesigneerd r.o., zeefdruk 45/100, 38 x 28 cm.
Schierbeek, Michiel. Crystal series
Michiel H.F. Schierbeek (1948-)Vier werken uit de serie Crystals, gesigneerd en gedateerd 1998 in de druk, c-prints oplage 20, 45 x 30 cm.
Kanev Kantcho, Abstract work 2x
Vintage filmposters voor 'Flesh' uit 1968 en 'Galore', geregiseerd door Paul Morrissey - Andy Warhol.
Corneille, Lady with cat
Corneille (Cornelis Guillaume van Beverloo) (1922-2010)Dame met kat, gesigneerd en gedateerd '84, ltiho VI/XXV, 50 x 65 cm. (glasbreuk l.o.)
54 Los(e)/Seite