51 Los(e)/Seite
Rembrandt van Rijn, Old man
Engraving: Amsterdam
Handgekleurde gravure: Amsterdam, 29 x 40 cm.
Engraving: Montelbaanstoren
Handgekleurde gravure: Montelbaanstoren, 28 x 38 cm.
Set engravings
Stel gravures in passe-partout, 'Pruiken en de rechtbank', William Hogart, gravures 9 x 7 en 7 x 7 cm.
Serie van 4 gekleurde gravures met modetekeningen: Les Modes Parisiennes en Domnal des Demoiselles, bureau de Journal, Frankrijk, 25 x 16 cm.
Félix, Paul Emile,
Félix, Paul Emile (1851-1932)Musici in het bos, gesigneerd r.o., kleurets 50 x 40 cm..
Theo Dijkwel (1881-1952)Lot van twee litho's van kalkoenen en eenden. 23 x 25 en 28 x 20 cm.
Image of 't Stadt Huys van Amsterdam
20 ingekleurde gravures van vogels uit het boek: A natural history of British birds, F.O Morris. Graveur Fawcett. B., 14 x 18 cm. (20x)
Barwick , Thomas, The hunt no. 2
Thomas Barwick De jacht nr. 2 , gesigneerd r.o., kleurets 25 x 71 cm.
Diemen, Jan van, The Cyclist
Jan van Diemen (1954-)De Wielrenner, gesigneerd en gedateerd '92 r.o., zeefdruk 70/150, 60 x 65 cm.
Westerik, Co, Dog with bird
Co Westerik (1924-2018)Hond met vogel, gesigneerd m.o., en gedateerd 1996, litho 50 x 62 cm.
Middleton, Sam, 'Fried Bananas'
Sam Middleton (1927-2015)'Fried Bananas', gedateerd '78 en gesigneerd r.o., zeefdruk 15/25, 50 x 63 cm.
Dunlap, Bruce, 2 screen prints
Corneille, Woman and bird lithograph
Corneille (Cornelis Guillaume van Beverloo) (1922-2010)Vrouw en vogel, gedateerd "'96" en gesigneerd r.o., litho 179/200, 27 x 19 cm.
Heyboer, Anton, 'To no do it is god'
Heyboer, Anton, Standing figure
Anton Heyboer (1924-2005)Staand figuur, gesigneerd m.o., ets, eigen druk 14 x 18 cm.
Corneille, Clown
Corneille (Cornelis Guillaume van Beverloo) (1922-2010)Clown, gedateerd "'94" en gesigneerd r.o., litho 190/200, 30 x 21 cm.
Astrid Engels (1941-)Moderne compositie met paardjes, gedateerd '93 en gesigneerd r.o., zeefdruk 116/250, 53 x 70 cm.
Truijnen Hans, 'Happy Day'
Hans Truijen (1928-2005)'Happy Day', gedateerd '93 en gesigneerd r.o., zeefdruk 116/250, 50 x 64 cm.
Morgan Cole, Compass Serie- North
Cole Morgan (1950-)Uit de Compass Series - North, gedateerd '97 en gesigneerd r.o., zeefdruk E/A, 73 x 73 cm.
Corneille, 'Femme à la lune'
Corneille (Cornelis Guillaume van Beverloo) (1922-2010)'Femme à la lune', gesigneerd en gedateerd '90 m.o., zeefdruk 117/200, 96 x 96 cm.
Klement, Fon, "Terre D'ombre",
Fon Klement (1930-2000)"Terre D'ombre", gedateerd '72 en gesigneerd r.o, zeefdruk 13/32, 50 x 50 cm.
Willem den Ouden (1928-)Bloemen en landschap, 'Voor Harry', gesigneerd r.o., eigen (proef)druk 5/6, pendant, 33 x 42 cm.
Cremer Jan, 'Dutch Glory'
Jan Cremer (1940-)'Hollandse glorie', gesigneerd en gedateerd '91 r.o., zeefdruk 230/250, 85 x 105 cm.
Cremer Jan, 'Dutch Glory'
Jan Cremer (1940-)'Hollandse glorie', gesigneerd en gedateerd '91 r.o., zeefdruk 75/250, 85 x 105 cm.
Cremer Jan, compostion
Jan Cremer (1940-)Kleurijke compositie met tulpen, gesigneerd en gedateerd '92 r.o., zeefdruk 46/80, 119 x 79 cm.
Kees Franse, Pears
Franse Kees (1924-1982)Peren, gesigneerd en gedateerd '75, litho 19/40, 38 x 53 cm.
Ojen Vincent van, Stillife
Vincent van Ojen (1960-)Bloemstilleven, gesigneerd en gedateerd '99, houtsnede 3/20 42 x 53 cm.
Jan Sierhuis (1928-)Compositie met figuur, gedateerd '93 en gesigneerd r.o., litho 33/100, 40 x 43 cm.
Naakte vrouwen met rood haar, gedateerd '89 en gesigneerd M.Vonk r.o., zeefdruk 105/150, 63 x 84 cm.
Andre Lanskoy (1902-1976)Abstracte compositie in roze, gesigneerd r.o., litho 50/100, 73 x 49 cm.
Martin Engelman (1924-1992)Twee abstracte werken, beide gesigneerd '73 en gesigneerd r.o., litho 178/190, 50 x 70 cm.
"De Raptors", dated September 1913
Huib Luns (1881-1942)"De Roofvogels", gedateerd september 1913 en gesigneerd in de druk, houtsnede, proefdruk 50 x 32 cm.
Willem Scheijndel (1952-2017)'Moeders met kinderen', gedateerd '93 en gesigneerd r.o., zeefdruk E/A 39, 70 x 50 cm.
Cole Morgan (1950-)Uit de Compass Series - East, gedateerd '97 en gesigneerd r.o., zeefdruk 60/150, 73 x 73 cm.
Toebosch Eric, 'Harmless Dog''
Eric Toebosch (1949-)'Ongevaarlijke hond', gedateerd '93 en gesigneerd r.o., zeefdruk 142/250, 55 x 68 cm.
Sierhuis Jan, Dancing figures
Jan Sierhuis (1928-)Dansende figuren, gedateerd '88 en gesigneerd r.o., litho 25/120, 96 x 67 cm.
Cremer Jan, Hearts
Jan Cremer (1940-)Harten (rood), gedateerd '92 en gesigneerd r.o., litho 31/40, 98 x 69 cm.
Cremer Jan, Hearts
Jan Cremer (1940-)Harten (geel), gedateerd '92 en gesigneerd r.o., litho 31/40, 98 x 69 cm.
Michiel H.F. Schierbeek (1948-)Twee abstracte composities, ongesigneerd, verso gesigneerd 1997, c-print 42x30 cm.
Two abstract compositions, unsigned
Twee abstracte composities, ongesigneerd, verso gesigneerd 1997, c-print 42x30 cm.
Klement, Fon, 'Rupture'
Fon Klement (1930-2000)"Rupture", gedateerd '70 en gesigneerd r.o., zeefdruk 21/30, 32 x 40 cm.
Klement, Fon, "Natura Morta"
Fon Klement (1930-2000)"Natura Morta", gesigneerd r.o., linosnede 25 x 26 cm.
Hermkens, Jeroen, 'Winter Garden'
Jeroen Hermkens (1960-)'Wintertuin' van Hotel Krasnapolsky, gedateerd 14 okt. 1990 en gesigneerd r.o, litho 95/250, 55 x 38 cm.
Jonk, Nic, Ladies portrait
Nic Jonk (1928-1994)Damesportret, gesigneerd r.o., zeefdruk 49/50, 70 x 50 cm.
Cremer, Jan, Colorful abstract
Jan Cremer (1940-)Kleurrijk abstract, speciale oplage i.s.m. Ford-ka, gedateerd '03 en gesigneerd r.o., zeefdruk 395/950.
Klement, Fon, Élocution
Fon Klement (1930-2000)"Élocution", gedateerd '69 en gesigneerd r.o., zeefdruk 95 x 120 cm.
Cremer Jan, Hearts blue
Jan Cremer (1940-)Harten (blauw), gedateerd '92 en gesigneerd r.o., litho 31/40, 98 x 69 cm.
House, signed m.o. and dated 1985
Anton Heyboer (1924-2005)Huis, gesigneerd m.o. en gedateerd 1985, ets 33 x 36 cm.
51 Los(e)/Seite