3 Los(e)
3 Los(e)/Seite
Los 3006
White marble cup
Witmarmeren kopje, renaissance stijl, ongesigneerd 20e eeuw, h. 27 cm.
Gustave Henri Colin (1828-1910)Bronzen sculptuur, de stuurman en zijn sloep, op zwart geverfd houten blok, gesigneerd G. COLIN, h. 62 cm.
Los 3067
Sandstone sculpture of mare and foal
Zandstenen sculptuur van merrie en veulen, h. 36 cm.
3 Los(e)/Seite