31 Los(e)/Seite
Black forest jewelery box
Black forest juwelenkistje met houtsnijwerk van florale motieven, 14 x 25 x 17 cm.
Set copper one-light candlesticks
Stel koperen 1-lichts kandelaars op gedraaide voet, England, h. 30 cm.
Cast iron pierced window ornament
Gietijzeren ajourbewerkt raamornament met afbeelding van ruiter te paard, 23 x 31 cm.
Bronze smooth mortar
Bronzen gladde vijzel met ingeslagen letters onderzijde en genummerd 4, h. 12, diam. 14 cm. en bronzen stampel, 18e eeuw.
Black lacquer box
Zwartlak lakdoos met handbeschilderde polychroom voorstelling van krijgers in paard en slee, Rusland, 25 x 16 x 10 cm. ...[more]
Liqueur cellarette
Pallisander houten likeurkeldertje met interieur van vier stopkaraffen en 12 diverse likeurglaasjes. h. 25, br. 30, d. 21 cm. (zonder sleutel).
Bronzen gietmal uit 2 delen voor het gieten van Jacobschelpen, 19e eeuw of ouder, herkomst onbekend, 17 x 15 x 5 cm. ...[more]
Stoneware Bartmann jug
Steengoed baardmankruik met zoutglazuur, Raeren of Frechen, Duitsland ca. 1700, h. 45 cm. (barsten).
Collection of various wooden objects
Mahogany box, 19th century
Mahonie dekselkist met onder klep opbergruimte en lade met bronzen beslag en 2 grepen, 19e eeuw, h. 21, br. 52, d. 26 cm.
Wooden ship model of flat bottom
Houten scheepsmodel van platbodem, UK239, met stoffen zeilen, h. 79 cm. (incompleet).
Rijk bewerkt Amerikaans zwart lederen paardenrodeozadel.
Lot of 8 walking sticks
Lot van 8 wandelstokken van diverse houtsoorten, w.o. met vuist, slang en verborgen glazen reageerbuisjes (voor drankje of gif).
Houten modelschip met 3 zeilen op standaard, h. 143, br. 120 cm.
Stel betonnen tuinvazen met Griekse randdecoratie, h. 43, d. 37 cm.
Stel witbeschilderde grenenhouten makelaars met loden kap, 18e eeuw, h. 35 cm.
Betonnen 2 delen tuinornament als pilaster, h. 73 cm.
Partly plated tray
Deels plated dienblad met gezwarthouten binnenblad en handvatten, rustend op houten bolpootjes, 57 x 34 cm.
Eiken houten miniatuur Biedemeier meidenkast, met laden en 2 paneeldeuren, 19e eeuw, h. 47, br. 45, d. 21 cm.
Set of partly brass chenets
Stel deels messing chenets bekroond met liggende leeuwen en ajour werk, afgezet met rosetten, laat 19e eeuw, 22 x 29 cm. ...[more]
Mahonie juwelenkist met messing ingelegd bladmotieven, h. 15, br. 38, d. 24 cm. ...[more]
Deer antlers with skull
Hertengewei met schedel "C.D. 16.9.72 DYNOW" gemonteerd op houten wandplateau, h. 110 cm.
Edison, Amberola 30, fonograaf in houten kast, gemerkt Edison, USA, jaren '20, (met gebreken), hierbij div. wasrollen.
Collection of various glassware
Lot van witlak kinderwagen en bruinlak poppenwagen.
Set bronze 6-light candlesticks
Stel bronzen 6-lichts kandelaars met glazen ornamenten en pegels, h. 62 cm.
Partly copper wall coat rack
Deels koperen wandkapstok met 2 paardenhoofden, l. 105 cm.
Silver plated Boulloir
Verzilverde Boulloir, met gezwart houten heft, op confort met schenkmechaniek, Christofle, Frankrijk, h. 39 cm. ...[more]
Five antique wooden hat molds
Vijf antieke houten hoedenmallen op moderne standaard, h. 30 cm. (5x).
31 Los(e)/Seite