8 Los(e)/Seite
Lot of 11 earthenware tiles
Lot van 11 aardewerk tegels, w.o. blauw, mangaan, figuren, landschap en bijbelse voorstelling, Delft 18e eeuw. (Diverse kwaliteit).
Kobaltblauw en verguld porseleinen Empire kop en schotel met beschilderd decor van figuren te paard in landschap, Frankrijk 19e eeuw.
Porcelain coffee set
25 delen porseleinen Biedermeier theeservies met goudlak decor, 19e eeuw. (Diverse schilfertjes).
Geblazen groenglazen renaissance stijl pasglas met blauwe glasdraden, h. 27 cm.
8 Los(e)/Seite