11 Los(e)/Seite
Lot van een bruin keramieken sculptuur van een beer, h. 7 cm. en een pad, h. 8 cm.
Marble Art Deco ashtray
Marmeren Art Deco asbak met bronzen Franse bulldog met grote oren, h. 10, diam. 15 cm. (randschilfertjes).
Lot van een aardewerk schaal, bord, asbak en vaas met blauw/wit bloemdecor, Marokko (asbak met schilfertje).
Paars glazen designvaas, balustervormig, h. 66 cm.
Blown glass luster vase
Plateel aspergeschaal met kan, Zuid-Holland Gouda, model fantasie, ca. 1930.
Porseleinen paraplubak met decor van Paleis, gemerkt G&C Denmark, h. 46, diam. 20 cm. ...[more]
Clear glass oval dish
Blankglazen ovale schaal versierd met etswerk van Griekse dames, h. 10, br. 51, d. 40 cm.
Dikglazen sierschaal met goudpoeder, gesigneerd onderzijde Archimede Seguso Murano, Italie 50-er jaren, h. 6, diam. 20 cm.
45 pieces of porcelain set,
45-delig porseleinen servies, patroon door Raymond Loewy, w.o. borden en kop-en-schotels. (diverse schilfertjes).
11 Los(e)/Seite