June auction
Auktion beendet (4 Tag(e) Verkauf)
Diemen (Amsterdam)

  • (Lose: 501-810)

  • (Lose: 1001-1177)

  • (Lose: 1-231)

  • (Lose: 3001-3400)

  • (Lose: 1501-1837)

  • (Lose: 2501-2585)

  • (Lose: 2001-2232)

  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

  • Klassieke Meubelen ;Tafels; (35)

Schätzpreis

  • Furniture (35)
35 Los(e)

  • Auktionshaus-Kategorie,
  • 35 Los(e)

Mahonie wascommode met marmeren blad en opstand, rustend op voluut poten, 19e eeuw, h. 98, br. 120, d. 54 cm. (marmeren opstand met scheur)

Wortelnoten dames bureau-plat met 3 laden en bronzen beslag op taps toelopende poten, 19e eeuw, h. 78, br. 115, d. 60 cm.

Mahonie Biedermeier salontafel op gedraaide poot uitlopend in 3-sprant, 19e eeuw, h. 60, diam. 90 cm.

Mahoniehouten tafel met ovaal blad op 4 gedraaide poten, 19e eeuw, h. 75, l. 115, d. 93 cm.(blad gedeeltelijk los).

Eiken dekenkist met zadelvormige deksel, houtsnijwerk en ijzeren beslag, gedateerd WL 1737, h. 79, l. 148, d. 71 cm.

Houten Renaissance-stijl piedestal met getorst pilaster op gestoken kolomvoet, eind 19e eeuw, h. 141 cm.

Eiken Georgian gateleg tafel met 2 zijbladen en 2 zijladen, Engeland vroeg 18e eeuw, h. 70, l. 90, d. 102 cm.

Mahonie piedestal op messing poten uitlopend in plateau, h. 102, br. 28, d. 27 cm.

Eiken gepende tafel met zijladen op gedraaide poten verbonden door regels, Frankrijk vroeg 19e eeuw, h. 76, br. 170, d. 85 cm.

Mahonie bureau-plat met opstand en 2 laden op gedraaide poten verbonden door regels, eind 19e eeuw, h. 95, br. 103, d. 63 cm.

Eiken beddenbankje met gestoken blad op gedraaide poten, eind 19e eeuw, h. 40, br. 95, d. 34 cm.

Mahonie koffie/ontbijt tafel met opklapbaar blad, sluierpoot uitlopend in 3 sprant, 19e eeuw, h. 76, br. 92, d. 44 cm. ...[more]

Mahonie Biedermeier tafel op sluierpoot uitlopend in plateau, 19e eeuw, h. 76, diam. 120 cm.

Los 104

Oak desk shelf

Eiken bureau-plat met twee laden afgezet met bronzen trekgrepen, het blad ingelegd met groen leder, h. 77, br. 137, d. 83 cm.  ...[more]

Zwartlak Louis XV-stijl bureau-plat met 2 laden met brons beslag op cabriole poten, Frankrijk, 20e eeuw, h. 76, br. 120, d. 65 cm.

Mahonie gateleg tafel rustend op taps toelopende poten, Engeland 19e eeuw, h. 73, br. 150, d. 122 cm.

Teakhouten wandtafel met 5 laden op gedraaide poten, h. 76, br. 190, d. 50 cm.

Mahonie Willem III etagere tafeltje, zgn. 'Domme knecht' met 4 etage's en handgrepen, Holland ca. 1880, h. 76, br. 42, d. 35 cm.

Eiken betaaltafel met 2 geldladen op blokpoten verbonden door regels, Zuid-Duitsland 18e eeuw, h. 48, br. 110, d. 90 cm.

Mahonie Biedermeier tafel met rond blad rustend op sluierpoot, circa 1840, h. 73, diam. 112 cm. (blad beschadigd)

Mahonie Empire trumeau met grijs marmeren blad en verguld bronzen ornamenten, 19e eeuw,  h. 84, br.  91, d. 37 cm.  ...[more]

Gebeitst vurenhouten trumeau op sabelpoten verbonden door plateau, 19e eeuw, h. 86, br. 133, d. 61 cm.

Eiken tafel met parqueterie ingelegd blad op 6 gedraaide poten verbonden door plateau, h. 78, br. 250, d. 103 cm.

Noten tafel met lade op gedraaide poten, h. 75, br. 270, d. 90 cm.

Mahonie tafel, zgn. 'flap-aan-de-wand' op kolompoot uitlopend in rond plateau op klauwpoten, 19e eeuw, h. 73, diam. 120 cm.

Mahonie Louis XVI-stijl tafel met 2 uittrekbare zijbladen op taps toelopende poten, h. 77, br. 150, d. 95 cm. (max. bladmaat 250 x 95 cm.)

Ronde mahonie bijzettafel onder koperen blad met geomoterische motieven, rustend op lepelpootjes, h. 70, diam. 50 cm.

Een rechthoekige houten sidetable met Belgisch hardstenen blad, 20e eeuw,  h. 77, br. 143, d. 70 cm. ...[more]

  • 35 Los(e)