June auction
Auktion beendet (4 Tag(e) Verkauf)
Diemen (Amsterdam)

  • (Lose: 501-810)

  • (Lose: 1001-1177)

  • (Lose: 1-231)

  • (Lose: 3001-3400)

  • (Lose: 1501-1837)

  • (Lose: 2501-2585)

  • (Lose: 2001-2232)

  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

  • Klassieke Meubelen ; (32)

Schätzpreis

  • Furniture (32)
32 Los(e)

  • Auktionshaus-Kategorie,
  • 32 Los(e)

Mahonie ledikant met getortste pilaren en lattenbodem, h. 163, br. 143 cm.

Stel mahonie etagère bijzettafels op deels gestoken poten, h. 84, br. 55, d. 55 cm. (lakschade aan blad).

Met mahonie belijmde Louis XVI-stijl commode onder marmeren blad met 3 laden en afgezet met bronzen beslag, h. 73, br. 49, d. 43 cm.

Mahonie Victoriaanse commode met 3 laden, afgezet met ronde trekgrepen, Schotland ca. 1880, h. 91, br. 92, d. 53 cm.

Zwartlak houten Dagobert stoel met losse kussen, 19e eeuw

Eiken gateleg table met lade, Engeland 20e eeuw, h. 75, l. 188, d. 122 cm.  ...[more]

Eiken dekenkist met houtsnijwerk van rozetten en cirkels, 18e eeuw, h. 66, br. 128, d. 57 cm. ...[more]

Mahonie Georgiaan klaptafel met rond blad op 3-sprant, Engeland eind 18e eeuw, h. 74, diam. 76 cm.

Clubfauteuil bekleed met bruin leder rustend op houten blokpoten.

Tabouret met klepzitting bekleed met bruin schapenleder.

Los 95

Mahogany sofa

Mahonie Biedermeier bank met gestoken kuif en bekleed met rood velours, 19e eeuw.

Eikenhouten pottenkastje met roffeldeurtje en lade, Holland, ca. 1800, h. 68, b. 44, d. 33 cm. Gebruikte staat

Los 101

Oak buffet

Beschilderd eiken hoekkast versierd met kuif met boven en onder 2 deuren, eind 18e eeuw , h. 230 cm.

Mahonie lectuurbak, zgn. Canterbury, met lade op koperen wieltjes.

Mahonie penantkast met lade en twee deuren, 19e eeuw, h. 97, br. 97, d. 40 cm.

Los 163

Mahogany bench

Mahonie bank versierd met snijwerk in de flanken en bekleed met geel velours, 19e eeuw

Zwart gepolitoerd houten hemelbed met gedraaide pilaren, h. 295, br. 166 cm., hierbij een bedbodem van Douxe Luxury, 203 x 154 cm. (1 poot defect)

Eiken dekenkist met 4 frontpanelen, 18e eeuw, h. 59, br. 127, d. 63 cm.                                                           ...[more]

Met noten belijmde Art Deco-stijl commode met 5 laden afgezet met verchroomde trekgrepen, h. 124, br. 60, d. 44 cm.

Grenenhouten servieskast met 2 vensterdeuren, 2 laden en 2 paneeldeuren, eind 19e eeuw, h. 204, b. 109, d. 53 cm. (verfresten).

Met wortelnoten belijmde Art Deco-stijl bureau met lade en 8 zwartlak laden onder zwartlak houten blad, h. 88, bladmaat 160 x 80 cm.

Met wortelnoten belijmde Art Deco-stijl ronde salontafel, h. 64, diam. 60 cm.

Met noten belijmde Art Deco-stijl ronde salontafel, h. 62, diam. 60 cm.

Met noten belijmde Art Deco-stijl ronde salontafel op blokpoot, h. 61, diam. 82 cm.

  • 32 Los(e)