June auction
Auktion beendet (4 Tag(e) Verkauf)
Diemen (Amsterdam)

  • (Lose: 501-810)

  • (Lose: 1001-1177)

  • (Lose: 1-231)

  • (Lose: 3001-3400)

  • (Lose: 1501-1837)

  • (Lose: 2501-2585)

  • (Lose: 2001-2232)

  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

Nur Massenlose anzeigen Filter entfernen

  • Grafiek; (51)

Schätzpreis

  • Fine Art (51)
51 Los(e)

  • Nur Massenlose anzeigen,
  • Auktionshaus-Kategorie,
  • 51 Los(e)

Handgekleurde gravure: Amsterdam, 29 x 40 cm.

Handgekleurde gravure: Montelbaanstoren, 28 x 38 cm.

Los 1132

Set engravings

Stel gravures in passe-partout, 'Pruiken en de rechtbank', William Hogart, gravures 9 x 7 en 7 x 7 cm.

Serie van 4 gekleurde gravures met modetekeningen: Les Modes Parisiennes en Domnal des Demoiselles, bureau de Journal, Frankrijk, 25 x 16 cm.

Félix, Paul Emile (1851-1932)Musici in het bos, gesigneerd r.o., kleurets 50 x 40 cm..

Theo Dijkwel (1881-1952)Lot van twee litho's van kalkoenen en eenden. 23 x 25 en 28 x 20 cm.

20 ingekleurde gravures van vogels uit het boek: A natural history of British birds, F.O Morris. Graveur Fawcett. B., 14 x 18 cm. (20x)

Thomas Barwick De jacht nr. 2 , gesigneerd r.o., kleurets 25 x 71 cm.

Jan van Diemen (1954-)De Wielrenner, gesigneerd en gedateerd '92 r.o., zeefdruk 70/150, 60 x 65 cm.

Co Westerik (1924-2018)Hond met vogel, gesigneerd m.o., en gedateerd 1996, litho 50 x 62 cm.

Sam Middleton (1927-2015)'Fried Bananas', gedateerd '78 en gesigneerd r.o., zeefdruk 15/25, 50 x 63 cm.

Corneille (Cornelis Guillaume van Beverloo) (1922-2010)Vrouw en vogel, gedateerd "'96" en gesigneerd r.o., litho 179/200, 27 x 19 cm.

Anton Heyboer (1924-2005)Staand figuur, gesigneerd m.o., ets, eigen druk 14 x 18 cm.

Los 1704

Corneille, Clown

Corneille (Cornelis Guillaume van Beverloo) (1922-2010)Clown, gedateerd "'94" en gesigneerd r.o., litho 190/200, 30 x 21 cm.

Astrid Engels (1941-)Moderne compositie met paardjes, gedateerd '93 en gesigneerd r.o., zeefdruk 116/250, 53 x 70 cm.

Hans Truijen (1928-2005)'Happy Day', gedateerd '93 en gesigneerd r.o., zeefdruk 116/250, 50 x 64 cm.

Cole Morgan (1950-)Uit de Compass Series - North, gedateerd '97 en gesigneerd r.o., zeefdruk E/A, 73 x 73 cm.

Corneille (Cornelis Guillaume van Beverloo) (1922-2010)'Femme à la lune', gesigneerd en gedateerd '90 m.o., zeefdruk 117/200, 96 x 96 cm.

Fon Klement (1930-2000)"Terre D'ombre", gedateerd '72 en gesigneerd r.o, zeefdruk 13/32, 50 x 50 cm.

Willem den Ouden (1928-)Bloemen en landschap, 'Voor Harry', gesigneerd r.o., eigen (proef)druk 5/6, pendant, 33 x 42 cm.

Jan Cremer (1940-)'Hollandse glorie', gesigneerd en gedateerd '91 r.o., zeefdruk 230/250, 85 x 105 cm.

Jan Cremer (1940-)'Hollandse glorie', gesigneerd en gedateerd '91 r.o., zeefdruk 75/250, 85 x 105 cm.

Jan Cremer (1940-)Kleurijke compositie met tulpen, gesigneerd en gedateerd '92 r.o., zeefdruk 46/80, 119 x 79 cm.

Franse Kees (1924-1982)Peren, gesigneerd en gedateerd '75, litho 19/40, 38 x 53 cm.

Vincent van Ojen (1960-)Bloemstilleven, gesigneerd en gedateerd '99, houtsnede 3/20 42 x 53 cm.

Jan Sierhuis (1928-)Compositie met figuur, gedateerd '93 en gesigneerd r.o., litho 33/100, 40 x 43 cm.

Naakte vrouwen met rood haar, gedateerd '89 en gesigneerd M.Vonk r.o., zeefdruk 105/150, 63 x 84 cm.

Andre Lanskoy (1902-1976)Abstracte compositie in roze, gesigneerd r.o., litho 50/100, 73 x 49 cm.

Martin Engelman (1924-1992)Twee abstracte werken, beide gesigneerd '73 en gesigneerd r.o., litho 178/190, 50 x 70 cm.

Huib Luns (1881-1942)"De Roofvogels", gedateerd september 1913 en gesigneerd in de druk, houtsnede, proefdruk 50 x 32 cm.

Willem Scheijndel (1952-2017)'Moeders met kinderen', gedateerd '93 en gesigneerd r.o., zeefdruk E/A 39, 70 x 50 cm.

Cole Morgan (1950-)Uit de Compass Series - East, gedateerd '97 en gesigneerd r.o., zeefdruk 60/150, 73 x 73 cm.

Eric Toebosch (1949-)'Ongevaarlijke hond', gedateerd '93 en gesigneerd r.o., zeefdruk 142/250, 55 x 68 cm.

Jan Sierhuis (1928-)Dansende figuren, gedateerd '88 en gesigneerd r.o., litho 25/120, 96 x 67 cm.

Jan Cremer (1940-)Harten (rood), gedateerd '92 en gesigneerd r.o., litho 31/40, 98 x 69 cm.

Jan Cremer (1940-)Harten (geel), gedateerd '92 en gesigneerd r.o., litho 31/40, 98 x 69 cm.

Michiel H.F. Schierbeek (1948-)Twee abstracte composities, ongesigneerd, verso gesigneerd 1997, c-print 42x30 cm.

Twee abstracte composities, ongesigneerd, verso gesigneerd 1997, c-print 42x30 cm.

Fon Klement (1930-2000)"Rupture", gedateerd '70 en gesigneerd r.o., zeefdruk 21/30, 32 x 40 cm.

Fon Klement (1930-2000)"Natura Morta", gesigneerd r.o., linosnede 25 x 26 cm.

Jeroen Hermkens (1960-)'Wintertuin' van Hotel Krasnapolsky, gedateerd 14 okt. 1990 en gesigneerd r.o, litho 95/250, 55 x 38 cm.

Nic Jonk (1928-1994)Damesportret, gesigneerd r.o., zeefdruk 49/50, 70 x 50 cm.

Jan Cremer (1940-)Kleurrijk abstract, speciale oplage i.s.m. Ford-ka, gedateerd '03 en gesigneerd r.o., zeefdruk 395/950.

Fon Klement (1930-2000)"Élocution", gedateerd '69 en gesigneerd r.o., zeefdruk 95 x 120 cm.

Jan Cremer (1940-)Harten (blauw), gedateerd '92 en gesigneerd r.o., litho 31/40, 98 x 69 cm.

Anton Heyboer (1924-2005)Huis, gesigneerd m.o. en gedateerd 1985, ets 33 x 36 cm.

  • 51 Los(e)