June auction
Auktion beendet (4 Tag(e) Verkauf)
Diemen (Amsterdam)

  • (Lose: 501-810)

  • (Lose: 1001-1177)

  • (Lose: 1-231)

  • (Lose: 3001-3400)

  • (Lose: 1501-1837)

  • (Lose: 2501-2585)

  • (Lose: 2001-2232)

  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

Nur Lose mit Abbildungen Filter entfernen
Nur Massenlose anzeigen Filter entfernen

  • Europees Aardewerk & Porselein;Klassiek Europees Curiosa ; (16)

Schätzpreis

16 Los(e)

  • Nur Lose mit Abbildungen,
  • Nur Massenlose anzeigen,
  • 16 Los(e)

Aardewerk Delftse schotel met decor van bloemen en insekten en gele lip, Holland 18e eeuw, diam. 35 cm. (randschilfers).

Aardewerk 6-delig mangaan tegeltableau met afbeelding van krijgsheer te paard in houten kader, 18e eeuw, 37 x 25 cm. (gebroken).

Lot van 3 porseleinen Herend vazen met goudlak banddecoratie op klauwpoten, h. 18, diam. 20 cm. en h. 10, br. 15 x 10 cm., Hongerije.

Lot van 3 porseleinen Herend vazen met banddecoratie op klauwpoten, h. 13 en h. 10 cm., Hongerije.

Stel Delfts blauw aardewerk plaquettes met decor van Amsterdams grachtgezicht, gemerkt achterzijde, h. 50, br. 35 cm.

Aardewerk servies, bestaande uit grote en kleine borden, model: Agreste, door: SARREGUEMINES, Frankrijk eerste helft 20e eeuw.

Los 3080

Zamak tazza

Zamak tazza met Japans porseleinen schotel bekroond met kinderen, 20e eeuw, h. 56, diam 46 cm.

  • 16 Los(e)