5 Los(e)/Seite
Houten 8 lichts hanglamp
Wooden carved partly painted 8-lights chandelierHouten met smeedijzeren deels beschilderde 8-lichts hanglamp ...[more]
Bag crown with cut crystal beads, 20th. Century, diameter: 42 cm.Zakkroon met geslepen kristallen kralen, 20e eeuw., diam. 42 cm. ...[more]
Vergulde bouilotte lamp met rode kap
5 Los(e)/Seite