25 Los(e)/Seite
Stel geelgouden oorhangers
Silver brooch set with rose diamonds, with gold pinZilveren broche bezet met roosdiamanten, met gouden pin ...[more]
Gouden oorstekers met diamant
Pair of golden earrings with brilliants, 585/000Gouden brisures/ oorstekers bezet met diamant, 585/000 ...[more]
Witgouden oorhangers
Witgouden oorclipsen
Witgouden oorhangers
PETER PODERI, eerrings gold silverPETER PODERI, gouden op zilveren oorbellen ...[more]
Witgouden oorhangers bezet met
A pair of white gold earrings with onyx and brilliants, 750/000.Witgouden brisures bezet met diamanten en met onyx pampels geh. 750/000 ...[more]
Witgouden creolen
TIFFANY&CO set oorclips en broche
Witgouden oorbellen
Witgouden oorhangers
A pair of rose golden earrings with brown pearls, aloy 750/000.Rose gouden brisures met bruine parel en diamant. geh. 750/000 ...[more]
Lapis Lazuli oorstekers
Lapis Lazuli with dimond earrings, aloy 585/000.Lapis Lazuli met diamanten gouden oorstekers, geh. 585/000 ...[more]
Stel witgouden oorhangers
Paar gouden oorhangers met granaten
Pair of gold earrings set with garnets, with screw closurePaar gouden oorhangers bezet met granaten, met schroefsluiting ...[more]
Stel witgouden oorhangers
Stel witgouden oorhangers
Witgouden oorhangers
Stel rose gouden oorhangers
A pair of rose gold earrings mounted with quartz, l. 4 cm.Stel rose gouden oorhangers bezet met roze kwarts en rook kwarts, l. 4 cm. ...[more]
Stel geelgouden oorstekers
Zilveren schroefoorbellen
Silver screw earrings, DenmarkZilveren schroefoorbellen, Denemarken ...[more]
Zilveren deels vergulde oorhangers
Silver partly gold plated earrings with pearl and blue colored stonesZilveren deels vergulde oorhangers met parel en blauwe kleurstenen ...[more]
Zilveren vergulde oorhangers
A pair of silver earringsZilveren vergulde oorhangers bezet met rivierparel, granaat en groene kleurstenen. ...[more]
25 Los(e)/Seite