14 Los(e)/Seite
Twee Chanel sneeuwbol kerstballen
Chanel grote sneeuwbol - Chanel 5
Chanel 5 snow globe with circular base, marked, height 16 cm.Chanel 5 grote sneeuwbol, op kunstofvoet, gemerkt. hoogte 16 cm. ...[more]
Chanel sneeuwbol
Chanel sneeuwbol
Chanel sneeuwbol - roze bol
Chanel sneeuwbol
Chanel sneeuwbol - met herten
Chanel sneeuwbol
Chanel sneeuwbol
Lot lederen riemen en tasjes
Lot of 8 sjawls, ao. Hermés, Loro Piana and Gucci.Lot met 8 sjaals, oa. gemerkt Louis Vuitton, Loro Piana, Burberry en Gucci. ...[more]
Silk sjawl and corset, Christian Lacroix, seize 44.Zijden sjaal en korset zwart wit, Christan Lacroix, maat 44. ...[more]
14 Los(e)/Seite