38 Los(e)/Seite
A walnut Chippendale style table, ca. 1900, h. 60 diam. 89 cm.Noten Chippendale stijl salontafel, ca. 1900., h.60 diam. 89cm. ...[more]
Mahonie gefineerde tafel
Mahonie Louis XVI halvemaan tafel met lade op taps toelopende poten, ca. 1800, h. 74, br. 77, d. 41 cm. ...[more]
Mahonie vergadertafel
Mahonie bureau-plat
Mahonie bureau-plat met groen ingelegd blad en 8 diverse laden, eind 19e eeuw, h. 76, br. 136, d. 76 cm. ...[more]
Eiken tafel
Mahonie ronde tafel met fijnhoutsoorten ingelegd blad op driesprant, 19e eeuw, h. 79, diam. 98 cm. ...[more]
Gietijzeren etagetafeltje
Gietijzeren etagere tafeltje bekroond met bustes, h. 80, br. 30 cm. ...[more]
Mahonie stommeknecht met lade en 2 zijbladen op 4 sprant, 19e eeuw, h. 73, br. 96, d. 57 cm. ...[more]
Mahonie coulissetafel
Eiken Louis XV-stijl bureau-plat met lade op sabelpoten, h. 73, br. 110, d. 60 cm. ...[more]
Eiken salontafel
Groen beschilderde Hindeloopen tafel met bloemdecoratie, eind 19e eeuw, h. 72, diam. 83 cm. ...[more]
Indonische tafel
Mahonie tafel met marmeren blad
Noten Barok-stijl tafeltje
Nut Baroque-style tableNoten Barok-stijl tafeltje op gestoken poot uitlopend in 3 sprant, h. 79, diam. 54 cm. ...[more]
Mahonie Willem III salontafel
Tuintafel met glazen blad
Witgelakte tuintafel met glazen blad op gietijzeren onderstel, h. 62, diam. 65 cm. (blad met schilfers en onderstel gebroken) ...[more]
Dekselkist met jutte omtrokken
Dekselkist met jutte omtrokken, bolle deksel en ijzeren banden, h. 66, br. 100, d. 55 cm. ...[more]
Teakhouten mimi-set
A set of 4 tables, China 20th centuryHardhouten mimi set, bestaande uit 4 tafels, China 20e eeuw ...[more]
Teakhouten opiumtafel
Hardhouten altaartafeltje
Wooden table, China 20th century, h. 30 w. 75 d. 47 cm.Hardhouten altaartafeltje, China 20e eeuw, h. 30 br. 75 d. 47 cm. ...[more]
Kamferkist
Camphor box, China 20th century, H.54, L. 91, W. 48Kamferkist met gestoken randen, China 20e eeuw, h. 54, br. 91, d. 48 cm. ...[more]
Teakhouten tafel, India
Teak table, IndiaTeakhouten deels beschilderde tafel op gedraaide poten verbonden door ijzeren regels, India, h. 80, br. 16, d. 120 cm. ...[more]
Mahonie Biedermeier tafel
Mahonie Biedermeier tafel met 2 zijbladen en 2 laden op plateau, 19e eeuw, h. 72, br. 122, d. 60 cm. ...[more]
Tuintafel met glazen blad
Tafel op ijzeren onderstel
Tafel met houten blad ingelegd met fleur-de-lis op ijzeren onderstel, h. 80, br. 140 cm. ...[more]
Lot van 2 Hindeloopen bijzettafeltjes, 2 dienbladen en lepel met beschilderd bloemdecoratie, 20e eeuw. ...[more]
Hindeloopen mimisest, 3 tafels
Green laquer Hindeloopen mimi-set with 3 tablesGroen beschilderde Hindeloopen mimi-set bestaande uit 3 tafels ...[more]
38 Los(e)/Seite